03 серпня 2020, 14:31

Уряд встановив доплату до пенсії родинам загиблих під час участі в АТО/ООС

Урядовий портал

З 1 серпня 2020 року члени родин загиблих військовослужбовців будуть отримувати державну адресну допомогу до пенсійної виплати.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Урядом внесено зміни до Регламенту КМУ".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що таке рішення було прийняте 3 серпня на позачерговому засіданні Уряду, за ініціативи Президента України.

Зокрема, допомога виплачуватиметься тим членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 тисяч гривень. В разі, якщо пенсія призначається на двох і більше членів сімей, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, що не досягає до 6100 тисячі гривень на кожного із зазначених членів сім’ї.

Поставою передбачається призначити доплату 9-м тисячам членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, Пенсійний Фонд України вже з 1 серпня 2020 року має забезпечити перерахунок пенсії, за матеріалами пенсійних справ.

Нагадаємо, Кабмін затвердив Положення про Центр професійного розвитку педагогів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати