05 серпня 2020, 16:40

Кабмін врегулював порядок перевезення органів для трансплантації

Прес-служба МОЗ

Ініціатива Міністерства охорони здоров’я щодо впорядкування ввезення та вивезення анатомічних матеріалів людини для трансплантації підтримана Урядом. Це дозволить рятувати життя більшій кількості українців, які потребують трансплантації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також"В Україні збільшиться кількість операцій з трансплантації кісткового мозку дітям, - Степанов".

Про це зявив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, зазначає прес-слжба МОЗ.

"Щодня в Україні помирає у середньому 9 людей, які потребують трансплантації. Це люди, яких ми точно можемо рятувати в Україні. Ми прагнемо за 2-2,5 року здобути трансплантаційну незалежність. Щоб не відправляти наших громадян за кордон, а всю допомогу з пересадки органів чи трансплантації кісткового мозку робити в Україні. Однією з важливих складових цього процесу є перевезення анатомічного матеріалу та порядок перетину кордону. Сьогодні це питання було врегульоване", - зазначив Максим Степанов. 

Зокрема, прийнята постанова врегульовує також вимоги щодо високих стандартів якості й безпеки під час перевезення, ввезення та вивезення анатомічних матеріалів людини.

Нагадаємо, у МОЗ розповіли про план розвитку системи трансплантації в Україні.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати