03 серпня 2020, 12:30

У МОЗ розповіли про план розвитку системи трансплантації в Україні

Прес-служба МОЗ

У МОЗ є чіткий план розвитку системи трансплантації, розрахований на 2 роки. Головними КРІ в цьому напрямку роботи є кількість проведених трансплантацій та кількість видів трансплантацій, які будуть здійснюватись у країні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Максим Степанов представив план реформи екстреної медицини в Україні".

Про це повідомляє прес-служба МОЗ у Telegram.

Зазначається, що в Україні вже працює пілотний проект з трансплантації. Згідно з постановою Уряду, до нього долучились 24 медичні заклади, які зможуть робити трансплантації: 6 з них можуть робити трансплантації кісткового мозку, а решта - органну трансплантацію.

"Міністерство охорони здоров’я розрахувало тарифи на всі послуги та складові, які виникають при трансплантації. Розрахунки здійснювались разом з фахівцями, які займаються трансплантацією, щоб урахувати всі без винятку складові", - зазначили у відомстві.

МОЗ також працює над створенням єдиної державної інформаційної системи з питань трансплантації, яка поєднає донорів та реципієнтів. Тобто якщо людині потрібна трансплантація, завдяки цій системі для неї можна буде швидко знайти відповідного донора.

Так, мета міністерства - за 2-3 роки досягти "трансплантаційної незалежності", щоб надавати громадянам України необхідну медичну допомогу й не змушувати їх перебувати в закордонних чергах.

Нагадаємо, з 1 серпня починають діяти нові правила адаптивного карантину.

(для перегляду натисніть на зображення)

моз трансп

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати