29 грудня 2020, 17:50

Кабмін врегулював освітній процес у закладах охорони здоров’я

Прес-служба МОЗ

Кабінет Міністрів України за ініціативою МОЗ затвердив "Положення про організацію освітнього процесу у закладах охорони здоров’я за участі науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти у сфері охорони здоров’я".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд схвалив Концепцію розвитку електронної охорони здоров’я до 2025 року".

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє прес-служба МОЗ.

"Цей документ є вкрай важливим для врегулювання питання організації освітнього процесу на клінічних кафедрах закладів вищої освіти. Завдяки ініційованій МОЗ постанові, яку вчора було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів, науково-педагогічні працівники матимуть можливість передати сучасні медичні знання здобувачам вищої освіти", - зазначив очільник МОЗ.

Зокрема, документ визначає основні засади надання медичної допомоги науково-педагогічними працівниками закладів вищої (післядипломної) освіти та створює правові основи для практичної підготовки здобувачів вищої освіти на клінічних кафедрах, дозволяє проведення практичних занять для студентів, навчання лікарів за програмами інтернатури, аспірантури, докторантури тощо.

Нагадаємо, в ОАСК оскаржують результати конкурсу на посаду керівника Центру громадського здоров’я.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати