29 грудня 2020, 12:17

Уряд схвалив Концепцію розвитку електронної охорони здоров’я до 2025 року

Прес-служба МОЗ

28 грудня на засіданні Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розвитку електронної охорони здоров’я, метою якої є формування умов і засад розвитку eHealth в Україні. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд підтримав законопроєкт щодо суспільно важливих послуг з перевезення пасажирів"

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

“Реалізація Концепції передбачає розв’язання наявних проблем і викликів за такими напрямами, як нормативно-правове, організаційно-управлінське, технічне, ресурсне забезпечення, та питань якості, безпечності та доступності електронної охорони здоров’я. Її впровадження сприятиме підвищенню якості та доступності медичних послуг, розширенню прав і можливостей пацієнтів, забезпеченню безперервної медичної допомоги та безпеки, підвищенню ефективності управління та використання ресурсів, високому рівню поінформованості населення щодо питань здорового способу життя, профілактики захворювань та отримання медичної допомоги”, — зазначив Максим Степанов.

Очільник МОЗ зауважив, що у напрацюванні документа брала участь робоча група у складі понад 40 представників органів влади, бізнес-спільноти, міжнародних та громадських організацій та експертів. За словами Міністра, Концепція — це важливий документ на шляху реформування сфери охорони здоров’я України.

Нагадаємо, Уряд затвердив систему HRMIS для державних органів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати