06 серпня 2020, 16:49

Кабмін вніс зміни до процедури добору держслужбовців під час карантину

Прес-служба НАДС

5 серпня на засіданні Уряду внесено зміни до двох постанов Кабінету Міністрів України, а саме до процедури добору держслужбовців під час карантину та до Порядку здійснення дисциплінарного провадження.

Читайте також: "Уряд впорядкував облік втрат нафтопродуктів".

Про це повідомляє прес-служба НАДС


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Так, зміни до Порядку здійснення дисциплінарного провадження дозволять унормувати:

- збільшення строків здійснення дисциплінарного провадження;

- механізм отримання пояснення від державного службовця суб’єктом призначення перед накладенням дисциплінарного стягнення;

- механізм реалізації прийняття рішення суб’єктом призначення за результатами здійснення дисциплінарного провадження.

Зокрема, прийняте рішення дозволить забезпечити здійснення дисциплінарних проваджень дисциплінарними комісіями державних органів та Комісією з питань вищого корпусу державної служби за єдиними підходами, визначеними законодавством про державну службу.

Також прийнята на засіданні Уряду постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290", приводить постанову Кабінету Міністрів України "Деякі питання призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" у відповідність до Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)", прийнятого Верховною Радою України 13 травня 2020 року № 591-IX.

Відтак, прийняття акту спрямоване на такі ключові моменти:

- державні органи мають утриматися від переведення державних службовців, призначених на державну службу шляхом укладання контракту, не тільки на період дії карантину, але й після відміни карантину;

- граничний строк перебування особи на посаді державної служби, призначення на яку відбулося шляхом укладення контракту, має складати не більше двох місяців після відміни карантину;

- державним органам потрібно забезпечити внесення відповідних змін до контрактів про проходження державної служби на період дії карантину.

Нагадаємо, 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати