06 серпня 2020, 10:43

Уряд впорядкував облік втрат нафтопродуктів

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України прийняв постанову "Про затвердження норм втрат нафтопродуктів під час їх приймання, зберігання, відпуску, перевантаження та транспортування".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін врегулював порядок перевезення органів для трансплантації".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, зазначеним документом впорядковано облік втрат нафтопродуктів під час приймання, зберігання, відпуску, перевантаження та транспортування автомобільним, залізничним, морським і річковим та трубопровідним транспортом.

Через відсутність в Україні нормативно-правового регулювання цього питання, суб’єкти господарювання, які працюють з нафтопродуктами, зазнають значних фінансових збитків. Це зумовлено потребою сплачувати акцизний податок та податок на додану вартість нафтопродуктів, втрачених у процесі здійснення операцій з ними, що переважно пов’язано з природною властивістю таких речовин - летючістю.

Так, відсутність обліку втрат призводить до безпідставної матеріальної відповідальності посадових осіб підприємств та негативно впливає на фінансовий стан цих компаній у цій галузі. Зокрема, це стосується підприємств, що належать до сфери управління Державного агентства резерву України, Міністерства оборони України та інших споживачів нафтопродуктів.

Нагадаємо, Кабмін затвердив порядок формування та оприлюднення звітності у сфері фінмоніторингу.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати