22 квітня 2020, 16:35

Кабмін підтримав створення платних камер в СІЗО

Прес-служба Мін'юсту

Кабінет Міністрів України підтримав впровадження експериментального проєкту щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов та харчування особам, узятим під варту, у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд схвалив законопроект про медіацію, який дозволить розвантажити судову систему".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

"Відповідною постановою пропонується запровадити в окремих слідчих ізоляторах можливість для осіб, узятих під варту, на добровільній основі за відповідну плату отримати поліпшені побутові умови та харчування", - пояснив Міністр юстиції Денис Малюська.

Як зазначається, у визначених слідчих ізоляторах будуть виділені приміщення, які за своїм станом не потребують проведення капітальних ремонтів та можуть використовуватися в межах експериментального проєкту щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов.

"Водночас кошти, отримані від надання таких платних послуг, будуть спрямовуватися до спеціального фонду та у подальшому використовуватися для проведення поточних та капітальних ремонтів приміщень слідчих ізоляторів для створення належних умов тримання іншим особам, узятим під варту", - зазначив Міністр.

Також пан Малюська поінформував, що за результатами проведення експериментального проєкту, завершити який планується 31 грудня 2021 року, буде прийнято рішення про доцільність законодавчого закріплення платної послуги з надання поліпшених побутових умов та харчування особам, узятим під варту.

Нагадаємо, в Україні запрацює програма відновного правосуддя для неповнолітніх.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати