27 травня 2020, 16:23

Кабмін дозволив Держінспекції з містобудування виконувати свої функції

Урядовий портал

27 травня Кабінет Міністрів України прийняв постанову "Деякі питання функціонування органів архітектурно-будівельного контролю та нагляду", яка дозволяє Державній інспекції містобудування України (ДІМ) розпочати виконувати свої функції та повноваження.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін представив програму стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Як зазначається, проект постанови розроблено Мінрегіоном відповідно до законів України "Про Кабінет Міністрів України", "Про центральні органи виконавчої влади" та Порядку здійснення заходів, пов’язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою КМУ від 20 жовтня 2011 року № 1074.

Так, згідно з прийнятою постановою створена законодавча основа для утворення міжрегіональних територіальних органів Державної інспекції містобудування України в якості юридичні особи публічного права.

Також передано до Державної сервісної служби містобудування України повноваження щодо проведення конкурсів на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України.

Проект постанови розроблено в продовження реформи системи державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, яка розпочалась в березні 2020 року і сприяє відновленню дії постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 553 "Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю", яка була призупинена до початку виконання функцій і повноважень ДІМ.

"Прийнята постанова сприятиме подальшому виконанню заходів, пов’язаних з ліквідацією Державної архітектурно-будівельної інспекції та створенням Державної інспекції містобудування України. ДІМ почне працювати з моменту заповнення штату мінімум на 30 %", – зауважив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Нагадаємо, Уряд схвалив концепцію оплати праці держслужбовців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати