27 травня 2020, 15:37

Кабмін представив програму стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19

Урядовий портал

На засіданні Уряду презентовано Державну програму стимулювання економіки для подолання негативних наслідків, спричинених COVID-19.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Денис Шмигаль представив програму по виходу із економічної коронакризи".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Метою Програми є впровадження комплексної системи заходів для стабілізації та сталого розвитку економіки України, зростання зайнятості населення шляхом збереження існуючих і стимулювання створення нових робочих місць.

"Програмою передбачена реалізація близько 230 заходів, багато з яких вже впроваджено. Це фактично дорожня карта, сформована за пропозиціями міністерств, регіонів, аналітичних центрів, асоціацій, бізнесу та провідних експертів. Ініціативи спрямовані на покращення доступу до фінансів, доступу до ринків, вдосконалення регулювання, сприяння модернізації, сталому розвитку галузей та боротьбу з безробіттям", - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Як зазначається, програма містить 3 розділи. Так, розділ 1 містить короткострокові ініціативи у відповідь на COVID-19: гарантування безпечного функціонування економіки; підтримка галузей економіки і захист їх товарів, робіт та/ або послуг від їх імпортних альтернатив, які постачаються на територію України, з урахуванням міжнародних договорів та зобов’язань України.

Крім цього, для підтримки економіки були розроблені заходи для 6 секторів: промисловість, сільське господарство, енергетика, транспорт та інфраструктура, інформаційно-комунікаційні технології, сфера послуг (торгівля, готельно-ресторанна справа, освіта, креативні індустрії, особисті послуги).

При цьому підтримка галузей економіки має супроводжуватися впровадженням загальних функціональних заходів, які підсилять секторальні ініціативи. Функціональні напрями включають підтримку МСБ, стимулювання міжнародної торгівлі, залучення інвестицій, розвиток інновацій, розвиток ринку праці, розумне регулювання економічної діяльності.

Читайте також: "КМУ прийняв постанову про створення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів".

За рішенням засідання Уряду, повна версія Програми буде оприлюднена після доопрацювання в 3-денний термін.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати