12 липня 2022, 13:39

Фонд держмайна уклав перший електронний договір оренди держмайна

Пресслужба ФДМУ

Фонд державного майна уклав перший електронний договір оренди держмайна з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні з’явився сервіс підтримки орендарів держмайна"

Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Переможець аукціону з оренди приміщень адмінбудівлі у Чернігові першим в Україні скористався можливістю укласти договір в електронному вигляді.

Договори з оренди державного майна тепер укладаються в електронному вигляді за замовчанням, якщо вони не потребують нотаріального посвідчення.

“Фонд державного майна забезпечив можливість для всіх фізичних та юридичних осіб укладати електронні договори оренди держмайна з використанням цифрового підпису. Це значно пришвидшує процедуру та робить її зручною”,- зазначив відповідальний за напрям оренди заступник Голови Фонду держмайна Леонід Антонєнко.

Процедура підписання зайняла всього декілька хвилин. При тому, що укладання договорів на папері могло займати до 20 днів часу.

Це був перший досвід оренди державного об’єкта підприємцем, який збирається інвестувати у бізнес-проєкт в Чернігові, за попередніми розрахунками, понад 1,5 млн грн та створити нові робочі місця.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати