30 червня 2022, 16:54

В Україні з’явився сервіс підтримки орендарів держмайна

Пресслужба ФДМУ

Фонд державного майна запустив сервіс Оренда.Допомога для фінансової підтримки бізнесу, який орендує майно у держави.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ФДМУ запровадив укладання договорів оренди в електронному форматі"

Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Внаслідок повномасштабної війни росії проти України, багато підприємців опинилися у скрутному становищі. Деякі з них були змушені частково або повністю припинити свою діяльність, деякі переїхали в інші регіони.

Також підтримки потребують підприємці, які зараз працюють волонтерами - віддають свій прибуток ЗСУ, виготовляють важливу для захисників продукцію або розміщують на орендованих потужностях українських біженців.

Фонд держмайна створив платформу, на якій орендарі державного майна можуть зареєструвати заявку на отримання грошової допомоги від донорів та надати аргументацію в потребі такої підтримки.

В свою чергу, донори зможуть через цифрову платформу обрати того, хто потребує допомоги, та надати фінансову допомогу бізнесу (повністю або частково сплатити за оренду державного майна). Для донорів є можливість вийти на зв’язок з підприємцями, які потребують підтримки,  для уточнення деталей. 

Благодійники самостійно обирають кому саме вони хочуть надати допомогу, а також розмір такої допомоги. Фонд держмайна, зі свого боку, перевіряє та підтверджує чинність договорів оренди  підприємцями, які заповнили анкету для отримання допомоги. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати