27 січня 2022, 15:05

Єдиний державний реєстр адрес розроблять до кінця року: що це і навіщо?

Департамент містобудування та архітектури КМДА

До кінця 2022 року в Україні можуть запровадити Єдиний державний реєстр адрес - електронну систему, що міститиме дані про найменування топографічних об’єктів – адреси будівель, назви адміністративно-територіальних одиниць, вулиць, доріг тощо. Розробка такого сервісу необхідна для покращення навігації екстрених служб, врегулювання надання поштових адрес, уніфікації топографічних даних.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Проєкт будівництва: які зміни слід погоджувати з архітектором?"

Деталі про проєкт розповів заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій. 

Посадовець зазначив, що відповідний проєкт постанови Кабінету Міністрів України передбачає створення таких нових баз даних:

  • Єдиного державного реєстру адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад;
  • Єдиного державного реєстру автомобільних доріг;
  • Єдиного державного реєстру споруд.

Інформація з цих ресурсів формуватиме реєстр адрес та забезпечуватиме його роботу у ЄДЕССБ. 

«Відповідно до проєкту постанови передбачено, що до 15 лютого Мінрегіон має розробити мінімально необхідні програмні засоби для ведення усіх реєстрів. До 31 грудня поточного року планується доопрацювання систем, зокрема, інтеграція з Єдиним державним веб-порталом електронних послуг «Портал Дія», та початок їх використання», - додав Юрій Тацій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати