14 січня 2021, 17:40

ЄБРР підтримав створення спецфондів фінансування аеропортів і залізничної інфраструктури України

Прес-служба Міністерства інфраструктури

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підтримав ініціативу Міністра інфраструктури Владислава Криклія щодо створення спеціальних фондів для фінансування розвитку аеропортів і залізничної інфраструктури України. Це дозволить забезпечити їх стабільний подальший розвиток та відкриє нові можливості для залучення приватних інвестицій у галузь.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Укрзалізниця запустила чат-бот у Viber та Telegram з функцією продажу квитків".

Про це йшла мова під час наради щодо презентації результатів дослідження інституційної спроможності Мінінфраструктури для структурування та здійснення проєктів державно-приватного партнерства, зазначає прес-служба відомства.

"Впровадження перспективних проєктів державно-приватного партнерства залишається одним із головних пріоритетів Міністерства на цей рік. І ми продовжуємо співпрацювати з міжнародними фінансовими організаціями. Я вдячний нашим постійним партнерам з ЄБРР за всебічну підтримку в реалізації масштабних інфраструктурних проєктів в Україні та впровадженні наших ключових ініціатив. Створення спецфондів для фінансування розвитку аеропортів та залізниці – одна із таких. У перспективі це дозволить забезпечити стабільне фінансування інфраструктури та відкриє нові можливості для залучення приватних інвестицій", - наголосив під час заходу Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Відтак, ЄБРР вже виділив фінансування та провів відбір консультантів, які займатимуться аналізом міжнародного досвіду, розробкою концепції та написанням відповідних законодавчих актів з метою впровадження вищезазначеної ініціативи. Планується, що робота консультантів розпочнеться найближчим часом.

Нагадаємо, Укрпошта запустила у своїх відділеннях послугу поповнення банківської картки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати