12 березня 2021, 13:36

Дисциплінарна комісія тимчасово зупинила діяльність заступника голови АПВУ

Прес-служба Міністерства юстиції

На засіданні Дисциплінарної комісії приватних виконавців, яке відбулось 5 березня, було розглянуто подання про притягнення до дисциплінарної відповідальності приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Телявського А.М. – заступника голови Асоціації приватних виконавців України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Андрій Гайченко: "Сучасна виконавча служба — це максимальний вихід у цифру"

Подання внесене за результатами позапланової невиїзної перевірки діяльності приватного виконавця, яка проводилась на підставі звернення ТОВ «ФМ С Є ДЕСНА».

Подання обґрунтовано тим, що рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 31.03.2020 у справі 640/13697/19, яке залишено в силі постановою Верховного Суду від 28.10.2020, дії приватного виконавця щодо перерахування на свій рахунок коштів в сумі 100 971,62 грн. (основна винагорода) та 1298,76 грн. (витрати виконавчого провадження) визнані протиправними.

Судом встановлено, що приватний виконавець не мав правових підстав для стягнення з боржника основної винагороди, оскільки боржником виконавчий документ виконано добровільно, а приватним виконавцем жодні дії спрямовані на його виконання не вчинялись.

Також судом зазначено, що постанова про стягнення витрат виконавчого провадження винесена приватним виконавцем без дотримання вимог законодавства, жодних доказів понесених витрат приватним виконавцем не надано.

Дисциплінарною комісією приватних виконавців прийнято рішення про задоволення подання та застосування до приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Телявського А.М. дисциплінарного стягнення у вигляді зупинення діяльності строком на 1 місяць.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати