07 серпня 2020, 17:31

Декларація з податку на прибуток: як відобразити відомості про нерезидента?

Вісник ДФСУ

Офіс великих платників податків ДПС нагадує, що 10 серпня 2020 року - останній день подання звітності, зокрема і декларації з податку на прибуток за І півріччя 2020 року платниками, які звітують з цього податку щоквартально.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Банківський сервіс з приймання безконтактних платежів на смартфон інтегрується з сервісом ДПС".

Як зазначається, податкова декларація з податку на прибуток складається за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 р. № 897 зі змінами від 14.11.2019 р. № 481, що набрали чинності з 20.12.2019 р.

Останні стосувались, зокрема, змін у додатку ПН щодо відомостей про нерезидента.

Так, при заповненні рядків "Повне найменування нерезидента" та "Місцезнаходження нерезидента", в примітці 1 до додатка ПН у відповідних рядках необхідно зазначати повне найменування нерезидента, місцезнаходження нерезидента, що зазначені у контракті/договорі.

Також у разі застосування пільгової ставки податку (при застосуванні міжнародного договору/конвенції) у примітці 4 додатка ПН необхідно  вказати назву договору та норму, за якою застосовується передбачена договором ставка податку (відповідно до ст. 103 Податкового кодексу України, щодо порядку застосування міжнародного договору України про уникнення подвійного оподаткування).

За інформацією Вісника ДФСУ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати