07 серпня 2020, 12:57

Банківський сервіс з приймання безконтактних платежів на смартфон інтегрується з сервісом ДПС

Державна податкова служба України

Державна податкова служба України повідомляє, що у рамках Меморандуму про співпрацю, укладеного між Державною податковою службою України і компанією Visa, та за підтримки Ощадбанку здійснюється інтеграція сервісу ОщадPAY з безкоштовним програмним рішенням "Програмний реєстратор розрахункових операцій" та з АРІ фіскального сервера контролюючого органу (Єдине вікно подання електронної звітності).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Майже за тиждень роботи ПРРО фіскалізовано більше півмільйона чеків, - Сергій Марченко".

Зазначається, що мобільний додаток ОщадPAY можна буде використовувати під час проведення розрахункової операції з використанням смартфону, на який встановлено ПРРО. Для цього смартфон має підтримувати операційну систему Android. Додаток дає можливість здійснювати розрахунок за отримані товари (послуги) за допомогою безконтактних платежів.

"ДПС продовжує інтеграцію програмного рішення ПРРО з банківськими сервісами. Мобільний додаток "ОщадPAY", що інтегрується з ПРРО, - це ще один крок у розвиток безготівкової економіки. Підприємці зможуть встановити додаток на свій смартфон та проводити безконтактні платежі. Це зручний вид розрахунків, який на сьогодні стає все більш популярним серед  споживачів. Більше того, така система розрахунків не потребуватиме зайвих витрат від платника", - повідомила заступник Голови Державної податкової служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Наталія Калєніченко.

Як зазначається, на початку року ДПС України і компанія Visa підписали Меморандум про співпрацю з метою покращення розвитку безготівкової економіки в Україні, а також підтримки розробки та спільної реалізації проєктів для просування цифрового бізнесу та електронної комерції.

Запуск нового для України сервісу ОщадPAY в масову експлуатацію став можливим після успішного пілотного проекту Visa та Ощадбанку, який розпочався минулого року вперше в країнах Близького Сходу, Африки, Центральної та Східної Європи включно з Україною.

Так, інтегрований у смартфон торговця ОщадPAY забезпечує приймання безконтактних платежів картками та іншими NFC-пристроями - смартфонами, смарт-годинниками, NFC-каблучками та ін.

Нагадаємо, оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання е-звітності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати