07 травня 2020, 10:37

COVID-19: польська компанія створила унікальний тест

Це перший такий патент в світі

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

Inno-Gene повідомив, що дослідний центр DNA, дочірнє підприємство Inno-Gene, подав міжнародну заявку на патент через Патентне відомство Республіки Польща.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «У Польщі перенесли президентські вибори через COVID-19».

Предмет заявки на патент «Олігонуклеотіди і їх застосування, а також метод і набір для мультігенної діагностики схильності до інфекції SARS-CoV-2 важкої і легкої форми хвороби COVID-19» є біотехнологічним винаходом - мультігенним генетичним тестом, набором  праймерів і способом виявлення підвищеного ризику розвитку SARS.-Cov-2 і виявлення легкої/важкої COVID-19.

«Інформація показує, що це перший в світі тест такого типу і перша патентна заявка в цьому відношенні. Заявка, подана в Патентне відомство, дозволяє компанії отримувати вигоду з комерціалізації, наприклад, ліцензування, і гарантує правовий захист у всьому світі», - йдеться в прес-релізі. Компанія має намір докласти зусиль для видачі ліцензій медичним або фармацевтичним підприємствам на інших зарубіжних ринках.

Inno-Gene - група компаній, що працюють в галузі геноміки, генетичної діагностики та біоінформатики. У Inno-Gene найбільша пропозиція з генетичного тестування в Польщі - вона пропонує комерційні рішення, співпрацюючи з клініками, лабораторіями та медичними установами різних біотехнологічних спеціальностей. Компанія була зареєстрована на біржі NewConnect з 2011 р.

Джерела

Polska firma Inno-Gene składa unikalny patent na koronawirusa

Polska spółka stworzyła unikalny test. To pierwszy taki patent na świecie

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати