11 червня 2020, 16:48

CMS посилює практику в с/г галузі та розширює команду з банківського та фінансового права

CMS

Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang із радістю повідомляє, що Орест Матвійчук приєднався до команди з банківського та фінансового права в ролі старшого юриста. До приходу в CMS Орест працював у компанії Engelhart Commodities Trading Partners (попередня назва – BTG Pactual Commodities) на посаді старшого юрисконсульта.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "The Best Lawyers in Ukraine 2021".

У своїй роботі Орест зосереджуватиметься переважно на секторах сільського господарства та торгівлі товарами як в Україні, так і в Центральній та Східній Європі. Зважаючи на проведення в Україні земельної реформи, трансакції з придбання, фінансування та інші операції з землею вийдуть на передній план та допоможуть посилити роль України як лідера з ключових питань у сільськогосподарській галузі. На сьогодні CMS вже допомогла багатьом клієнтам із фінансуванням трансакцій, стосовно сільськогосподарської продукції, розширення логістичних і транспортних маршрутів, інвестицій у портову інфраструктуру та багатьох інших аспектів сільськогосподарського виробничо-збутового ланцюжка.

Орест має кваліфікацію за українським та англійським правом України. Він має досвід консультування з міжнародної торгівлі та транспортування широкого асортименту товарів (до того ж спеціалізується на зернових культурах, насінні олійних культур та рослинній олії) на ринках Чорного моря та Азії. Також, Орест має значний досвід надання консультацій стосовно фінансових ринків і міжнародних ринків капіталу, зокрема у зв’язку зі складними та транскордонними трансакціями. Орест надає юридичні консультації українським і міжнародним клієнтам із різних галузей у цілій низці секторів, серед яких сільське господарство, енергетика, фінанси, природні ресурси, державний сектор і телекомунікації. 

Орест Матвійчук відзначає: "Сільськогосподарський сектор у багатьох своїх аспектах є ключовим для України, регіонів ЦСЄ та Чорного моря. Я сприятиму досягненню амбітних цілей сільськогосподарських холдингів, фермерів, торговців, банків та інших осіб, які фінансують експорт сільськогосподарської продукції та інші проєкти. Практика фінансового права CMS має чудову репутацію – як в Україні, так і на міжнародному рівні, тому я дуже радий приєднатися до цієї команди. Я з нетерпінням чекаю на початок роботи над поточними та майбутніми цікавими проєктами". 

Грем Конлон, керуючий партнер київського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, зазначив: "З приходом Ореста в нас тепер є три юристи з кваліфікацією за англійським правом, які повноцінно працюють у нашому київському офісі. Оскільки масштабні трансакції часто регулюються англійським правом, прихід Ореста ще міцніше закріплює за нами репутацію фірми, яка здатна безпосередньо в Києві вести всі аспекти масштабних трансакцій за українським та англійським правом".

Ігор Олехов, керівник практики банківського та фінансового права київського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, зазначив: "Наша мета – отримати визнання як одна з провідних практик банківського та фінансового права на ринку. Враховуючи, що сільське господарство є таким важливим сектором в Україні, я впевнений, що завдяки Оресту наша і так першокласна команда отримає додаткові сили, знання та навички".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати