03 квітня 2021, 12:44

Британські працівники зможуть обирати режим роботи в юрфірмах

Юридичні компанії Freshfields, Allen & Overy та Linklaters заявили, що тепер їхні співробітники будуть працювати віддалено принаймні 40% часу, а компанія Mishcon de Reya дозволила  працювати коли і де зручно за умови, що клієнти будуть задоволені. Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Чи можна відновити юридичну кар'єру після кількох років перерви?"

Ще одна провідна британська фірма заявила, що її персонал зможе вибирати між трьома видами роботи. Міжнародна юркомпанія DAC Beachcroft надасть кожному зі своїх 2500 співробітників у Великобританії та Ірландії вибір між офісною роботою, повністю віддаленою роботою або поєднанням цих двох видів. 

Новий підхід, відомий як Flex Forward, був підтриманий компанією після проведення опитувань серед персоналу та клієнтів щодо зручності розподілу їхнього часу. Таким чином, працівники зможуть коригувати й обирати собі зручні робочі години протягом дня.

Керуючий партнер Девід Поллітт сказав, що фірма деякий час працювала гнучко, але досвід минулого року показав, що можна зробити більше і йти далі: «Зміна, яку ми запроваджуємо, стосується не лише того, де люди працюють, але коли і як. Ми довіряємо своїм колегам і бажаємо допомогти їм знайти власний баланс. Наша компанія прагне, щоб працівники мали гнучкість у плануванні дня і тижня так, як їм це підходить. Якщо хтось хоче виділити годину для відвідування тренажерного залу, годину для того, щоб забрати дитину зі школи і все це під час роботи вдома, то Flex Forward надає таку можливість. Це також демонструє нашу стратегію зміцнення відносин з клієнтами та вдосконалення послуг». 

Фірма встановила три провідні принципи, на яких ґрунтується новий підхід: задоволення вимог клієнтів, спільна співпраця та надання результатів, очікуваних від кожного працівника. 

Нова політика та рекомендації змінять спосіб роботи фірми, включаючи те, як і де будуть проводитися збори, як зміниться порядок використання поза офісом ІТ та іншого обладнання, практика керівництва з охорони праці для тих, хто працюватиме вдома. Фірма також заявила, що розгляне варіанти зміни своїх офісів та подальшого їх функціонування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати