17 вересня 2021, 13:49

Астерс продовжує долучатися до підтримки принципів рівноправності та толерантності в Україні

Астерс

Партнер Астерс Маркіян Ключковський став одним зі спікерів першого в історії юридичного ринку України публічного діалогу про підтримку прав LGBTQ+, організованого медіапорталом "Спілка мертвих юристів".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Виконавчий директор ROSHEN Артем Саприкін розпочинає новий семестр Правничої школи ЕВА-Астерс"

Asters_equal_rights_logo

У заході взяли участь представники українських юридичних фірм та правозахисних організацій. Дискусію модерували директорка Amnesty International Ukraine Оксана Покальчук та журналістка і правозахисниця Альона Казанська. Аудіозапис заходу доступний за лінком.

"У 2020 році Астерс однією з перших з провідних юридичних фірм України долучилася  в інформаційному просторі до Global Pride Month", – коментує Маркіян Ключковський. "Ми в Астерс розглядаємо підтримку LGBTQ+ спільноти у більш широкому контексті дотримання принципів рівноправності та толерантності як в роботі фірми, так і в Україні в цілому, адже професія юриста зобов'язує захищати базові права людини".

"Забезпечення рівних можливостей та недопущення дискримінації – один з найголовніших принципів у повсякденній діяльності Астерс. Ми надаємо рівні можливості всім співробітникам незалежно від віку, статі, раси, національності чи сексуальної орієнтації, а в процесі відбору на роботу  керуємося виключно критеріями професійних здібностей кандидатів", – зазначає співкеруючий партнер Астерс Сергій Свириба. "Ми створили всередині фірми і регулярно проводимо зустрічі Комітету з питань diversity & inclusion, основною задачею  якого є планування і впровадження ініціатив у цій сфері як всередині фірми, так і у зовнішній комунікації Астерс".

Серед нещодавніх ініціатив, реалізованих Астерс у сфері diversity & inclusion: підтримка проекту "Наука – це вона" та організація разом з USUBC персональної виставки живописних робіт Інни Пантелемонової "Сенси" в проекті АртАстерс задля популяризації гендерної рівності, приєднання до Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству UNFPA, а також участь в ініціативі WINS (Women Initiative to Network Success) глобальної мережі юридичних фірм Lex Mundi.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати