15 вересня 2021, 18:15

Виконавчий директор ROSHEN Артем Саприкін розпочинає новий семестр Правничої школи ЕВА-Астерс

Астерс

15 вересня 2021 р. Артем Саприкін (виконавчий директор корпорації ROSHEN) провів онлайн-лекцію про корпоративне управління у приватних компаніях, розпочавши 16-ий семестр у Програмі з правового розвитку (Правничій школі) ЕВА-Астерс – безкоштовній освітній платформі для українських юристів, що призначена для обміну досвідом та найкращими прикладами юридичної підтримки та захисту бізнесу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Legal School (1)

У цьому семестрі до розкладу Правничої школи додалися заняття на найбільш актуальні для українського бізнесу теми, наприклад, про регулювання надомної праці та роботи з дому (лекцію прочитають заступник директора юридичного департаменту ІП "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед" Катерина Марченко та радниця Астерс Інеса Летич), взаємодію з дистриб'юторами (лекція керівника юридичного департаменту "Сандоз Україна" Олени Лімакової), а також захист прав інтелектуальної власності в контексті реформи (лектор: Юлія Семеній, партнер Астерс). Також партнер Астерс Олександр Вознюк висвітлить тему перевірок Антимонопольного комітету України, а партнер Астерс Сергій Гребенюк та радник Орест Стасюк розкажуть про діяльність правоохоронної системи та безпеку бізнесу. Всі лекції у новому семестрі відбуватимуться онлайн.

"ROSHEN є однією з найбільших приватних компаній України і входить в топ-30 кондитерських компаній світу, тому у нас дуже багатий та різноманітний досвід надання юридичної підтримки та захисту бізнесу як на національному, так і на міжнародному рівні", – коментує Артем Саприкін. “Я вдячний ЕВА та Астерс за можливість поділитися експертизою з учасниками провідної бізнес-асоціації України і сподіваюся, що разом ми сприятимемо покращенню ділового клімату в Україні”.  

"Законодавче поле в Україні змінюється дуже стрімко і такі програми, як Правнича школа, допомагають учасникам ЕВА залишатися в курсі всіх нововведень та трендів юридичної підтримки бізнесу", – зазначає Юлія Мельник, заступник директора з корпоративного розвитку Європейської Бізнес Асоціації. "Ми вдячні нашому багаторічному партнеру Asters за співорганізацію Правничої школи, допомогу в залученні авторитетних лекторів та підбір актуальних тем для занять".

Розклад лекцій школи, а також реєстрація на заняття доступні за цим посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати