19 травня 2020, 11:02

АССА запроваджує режим віддаленого складання іспитів

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів (Association of Chartered Certified Accountants, АССА) дозволила своїм студентам складати іспити у віддаленому режимі, якщо немає можливості зробити це в центрі екзаменування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Пандемія коронавірусу значно вплинула на аудит, - дослідження".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, іспити на отримання кваліфікації ACCA будуть контролюватися дистанційно за допомогою спостерігача. Щоб забезпечити безпеку та об’єктивність, буде створена надійна система перевірок, яка включатиме верифікацію біометричних даних, роботу штучного інтелекту та запис складання іспиту.

Виконавчий директор з питань стратегії та розвитку АССА Алан Хетфілд (Alan Hatfield) заявив: "Ми визнаємо, що занепокоєність через пандемію та скасування іспиту позначилася на бажанні наших студентів розвиватись, а онлайн-тестування забезпечить їм можливість продовжити свій розвиток. Орієнтовано в червні ми розпочнемо проведення іспитів за попередньою реєстрацією (іспити з прикладних та базових знань), а у вересні будуть сесійні іспити з прикладних навичок. Ми досі вивчаємо ситуацію з нашими стратегічними фаховими іспитами і незабаром надамо інформацію щодо цього питання".

Як зазначається, АССА має на меті запропонувати студентам дистанційне навчання, оскільки у зв’язку з пандемією стає неможливим складання іспитів у центрах екзаменування з міркувань безпеки. Реєстрацію на складання іспиту відкрито на вересень. Є інформація, що студенти вже планують цю сесію. АССА радить студентам реєструватися на складання іспиту в найближчому центрі екзаменування й обіцяє оновлювати інформацію, якщо обставини зміняться.

Нагадаємо, у зв’язку з COVID-19 у США банкам дозволили пом’якшувати умови кредитування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати