13 березня 2023, 19:06

Аналітики БЕБ упередили відшкодування майже 72 млн "схемного" ПДВ

Пресслужба БЕБ

Аналітики Бюро економічної безпеки України не допустили незаконне відшкодування ПДВ одній з компаній в Харківській області.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "СБУ викрила ділків, які у валізах намагалися завезти в Україну готівку на 37 млн грн"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Службові особи внесли неправдиві відомості до офіційних документів про нібито наявні залишки товарів у складських приміщеннях. Вони штучно створили та подали заявки на повернення бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму 71,6 млн грн.

Проведеними заходами встановлено відсутність, згаданих товарних залишків, які реалізовані без відображення в податковій і фінансовій звітностях та фактично відсутні на складах.

За згаданими фактами з метою мінімізації та усунення загроз економічній безпеці України від діяльності згаданого підприємства детективи направили до Державної податкової служби рекомендацію щодо проведення перевірки з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ.

За результатами проведеної позапланової перевірки контролюючим органом відмовлено в бюджетному відшкодуванні товариству, про що складено відповідний акт.

Співробітники БЕБ постійно здійснюють моніторинг фінансово-господарських операцій суб’єктів господарювання, обсягів імпортованих товарів та правомірності декларування бюджетного відшкодування ПДВ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати