29 вересня 2020, 13:01

АМКУ рекомендує забезпечити вільний доступ до Миколаївського порту

Прес-служба АМКУ

Антимонопольний комітет України рекомендує ДП "Адміністрація морських портів України" не перешкоджати портовим операторам на законних підставах використовувати причальну інфраструктуру Миколаївського морського порту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ надав газопостачальним компаніям рекомендації щодо цін на блакитне паливо для населення".

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Рекомендації є обов'язковими до виконання і були надані після розгляду Комітетом заяви портових операторів, які отримують доступ до причалів Миколаївського морського порту на підставі договорів сервітуту.

Зазначається, що під час розслідування було встановлено, що державне підприємство "Адміністрація морських портів України" не виставляло заявникам рахунки за чинними договорами сервітуту та при відсутності такого договору нараховувало плату за доступ до причалу, а також вдавалось до спроб заблокувати прийом суден через відсутність укладених договорів про забезпечення доступу портового оператора до причалу.

Водночас на ринку надання спеціалізованих послуг морських портів ДП "АМПУ" є суб’єктом природної монополії.

Тому Комітет надав ДП "Адміністрація морських портів України" обов'язкові для розгляду рекомендації, а саме утриматись від дій, які полягають у перешкоджанні суб’єктам господарювання здійснювати на законних підставах, у тому числі відповідно до чинних договорів сервітуту, навантажувально-розвантажувальні роботи через причал з використанням причальної інфраструктури, що можуть призвести до ущемлення інтересів інших суб’єктів господарювання, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

Нагадаємо, "Ілляшев та Партнери" виграли у Верховному Суді справу проти АМКУ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати