12 лютого 2025, 11:01

Як зібрати команду мрії і разом дійти до вершини: кейс від Interlegal

Микола Мельников
Микола Мельников «Interlegal» партнер


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Професійна, вмотивована, стресостійка команда, здатна швидко адаптуватися до змін, відповідати на виклики і знаходити нестандартні рішення для будь-яких завдань — ось ключ до стабільності й успіху юридичного бізнесу в будь-яких умовах, переконані в Interlegal. Партнер компанії Микола МЕЛЬНИКОВ поділився HR-стратегією, яка допомогла створити юридичну команду мрії та зберегти її у часи війни, а також розповів про корпоративні цінності й переваги роботи у міжнародній юридичній фірмі, пошук своїх людей, розвиток і навчання співробітників. 

Довідка 

Компанія Interlegal — юридичний One-Stop Shop для бізнесу у сфері судноплавства та міжнародної торгівлі в Чорноморському регіоні. Фірма надає широкий спектр послуг, який покриває усі потреби шиппінгового бізнесу, має шість офісів у Чорноморському регіоні й на Кіпрі та 29 асоційованих офісів в усьому світі. Interlegal є чи не єдиною регіональною юридичною фірмою, що працює в усіх країнах Чорноморсько-Каспійського басейну: Україні, Грузії, Молдові, Туреччині, Болгарії, Румунії, Казахстані, Узбекистані, Туркменістані, Азербайджані. Займає лідируючі позиції в таких національних рейтингах: «Юридична Газета», «Юридична практика», Ukrainian Law Firms.

Dream team — це команда своїх людей

Команда — головна опора і сила юридичного бізнесу, той рушій, завдяки якому ми завжди залишаємося надійними партнерами для наших клієнтів. Формування кола однодумців, нашої справжньої dream team, завжди було одним із фундаментальних пріоритетів для Interlegal, і ми невпинно працюємо над цим завданням вже 30 років. З одного боку — ретельно вдосконалюємо підходи до пошуку та відбору майбутніх колег, орієнтуючись не лише на високий рівень компетенцій, а й на особисті якості. З іншого — постійно розбудовуємо корпоративну культуру, оптимізуємо робочі процеси і середовище, інвестуємо у розвиток професійних навичок, навчання і мотивацію наших фахівців, щоб бути тією компанією, у якій дійсно хочеться працювати.

Серед усього розмаїття кандидатів на ринку праці у свою команду ми обираємо не просто експертів, а в усіх сенсах своїх. Щоб стати «людиною Interlegal», самого професіоналізму замало. Ми давно сформулювали, що наша місія — to be useful for International business people in their fair business. Тож серед найважливіших soft skills наших юристів завжди була, є і буде клієнтоорієнтованість. Не менше значення має відповідальність й ініціативність, чесність і взаємоповага, вмотивованість і націленість на результат, вміння працювати в команді, стратегічно мислити, нестандартно підходити до розв’язання стандартних завдань.

Для нас важливо, щоб кожен співробітник не лише якісно виконував свою роботу, а й щиро дбав про задоволення усіх потреб клієнта, розділяв наші погляди на успіх, зростав сам і в такий спосіб допомагав зростати компанії. Саме ці принципи закладені в основу нашої корпоративної культури і закріплені у корпоративному кодексі Interlegal.  

Свою команду ми добирали дуже прискіпливо, пропускаючи крізь фільтр наших цінностей, і такий підхід цілком виправдав себе з початком війни, коли більшість наших людей лишилася з нами. 

Виклики війни та впровадження Work-Life Blend

У лютому 2022 року в материнському офісі Interlegal в Одесі працювало близько 50 фултайм співробітників, які виконували понад 1000 клієнтських доручень на рік. Під загрозою через повномасштабне вторгнення опинився увесь кістяк української команди, зокрема і топменеджери.

У перші місяці війни ринок завмер в очікуванні, і нам теж довелося на певний час пригальмувати роботу. За кілька тижнів 40% наших співробітників виїхали за кордон у пошуках безпеки для своїх родин. Водночас деякі ключові фахівці, зокрема один із партнерів і старших юристів, вирішили вступити до лав Збройних сил, щоб захищати країну. Ризик втратити значну частину команди, яку ми вибудовували роками, здавався цілком реальним.

Ми прийняли принципове рішення нікого не звільняти і не скорочувати штат. Навіть коли роботи майже не було, в Interlegal продовжували виплачувати зарплатню. До початку війни у компанії створили резервний фонд на випадок кризових ситуацій: він дав можливість підтримувати співробітників фінансово. 

Команда продовжувала працювати дистанційно. Ще за часів пандемії COVID-19 у компанії була повністю налагоджена система віддаленої роботи: удосконалено бізнес-процеси, забезпечено якісну комунікацію і координацію як між членами команди, так і з клієнтами. Це допомогло нам швидко адаптуватися до роботи у нових реаліях, залишатися на зв’язку та обслуговувати клієнтів, які цього потребували.  

Улітку 2022 року, коли ситуація трохи стабілізувалася, команда почала поступово виходити до офісу — просто тому, що всі ми скучили за його атмосферою. Також до країни почали повертатися наші колеги, які виїхали. Очікувано, не всі: хтось вирішив лишитися за кордоном і зрештою змушений був покинути компанію, щоб влаштуватися на новому місці. Через війну рівень плинності кадрів зріс до рекордного для нас рівня 21%. Наразі цей показник вдалося знизити до 4% — значно нижче навіть довоєнного рівня. 

Завдяки лояльності наших співробітників і чесній HR-політиці компанії ми зберегли більшу частину колективу. У міру того, як пожвавлювався ринок, поверталися і наші клієнти. Тож вже наприкінці 2022 року офіс Interlegal повністю відновив роботу.

Нові реалії — нові формати

Кризовий період в Interlegal використали для остаточної трансформації робочих процесів — рішення, яке зробило компанію гнучкішою і стабільнішою в довгостроковій перспективі.

Ще до війни у компанії запровадили гнучкий графік, який дозволяє співробітникам узгоджувати робочий час відповідно до особистих потреб. Зараз ми остаточно утвердили цю практику, ввели гібридний формат роботи. Тепер сидіти в офісі з 10 до 18 необов’язково. Наші співробітники можуть працювати там, де їм зручно (і безпечно), домовившись про години присутності в офісі з командою та керівником. Єдина умова — завжди бути на зв’язку. Це чітко прописано у наших правилах. Де б ти не був, у робочий час ти маєш бути доступним для колег і клієнтів та залученим у роботу. 

voyevodina Ірина ВОЄВОДІНА, партнерка, керівниця відділу корпоративного права та податків:

Зараз усі говорять про Work&Life Balance. А ми в Interlegal ввели концепцію Work&Life Blend. Це не просто баланс між Work&Life, а їхнє поєднання і симбіоз. У нас немає цього розподілу, коли в офісі ми тільки напружено працюємо, зосереджуємося на результатах, а коли виходимо — залишаємо це позаду і починаємо жити якесь інше, цікаве і захопливе життя. Ні, ми живемо нашою роботою і на роботі в позитивному сенсі цього слова: створюємо атмосферу, де можна будувати дружні стосунки і приємно проводити час, працювати комфортно, бути гнучким у графіку, знаходити задоволення в тому, що ми робимо, і при цьому — повністю досягати наших цілей і результатів. Це про вимогливість і результативність у дружній і приємній атмосфері. 

При тому, що у кожного в компанії своя чітка роль, у нас відсутня традиційна жорстка ієрархія «начальник-підлеглий». Ми всі — колеги з різними завданнями та рівнями відповідальності. Це середовище відкритого діалогу, де важливо шерити експертизу, підтримувати один одного та рухатися вперед як єдиний організм. 

Опитування наших працівників показують, що вони цінують саме цю гармонію — життя всередині команди, а не лише виконання завдань.

Стратегія максимальної гнучкості

Наразі робочі і бізнес-процеси у компанії побудовані так, щоб забезпечити безперервність і максимальну продуктивність при дистанційній взаємодії: відеозустрічі, онлайн-координації, безпаперовий офіс і диджиталізація. Наші співробітники можуть працювати з будь-якої точки світу так, ніби знаходяться пліч-о-пліч в офісі. 

Змінилася і сама концепція нашого офісу. Ми переїхали у коворкінг формату open space замість звичних кабінетів. Такий робочий простір найкомфортніший для комунікації та взаємодії. Тут відбувається командна робота, спільні зустрічі, обговорення, нетворкінг, семінари, тренінги. 

Стратегія максимальної гнучкості виявилася найефективнішою в умовах війни: зараз наша команда залишається на зв’язку за будь-яких форс-мажорів і обслуговує клієнтів так само швидко і якісно, як ми робили це завжди. 

У 2023–2024 роках український морський транспортний і зернотрейдинговий бізнес, наші головні клієнти, активно відновлювався і вчився працювати у нових умовах, і роботи у нашої команди побільшало. Ми провели донабір фахівців усіх рівнів, щоб поновити втрачений кадровий потенціал. Крім того, реалізували давно заплановане розширення — відкрили офіс на Кіпрі. В цьому році плануємо ще більше укріпити нашу міжнародну присутність.

remenyakАльона РЕМЕНЯК, провідна юристка, керівниця Кіпрського офісу, ПМ проєктів:

Хоча офіційно офіс на Кіпрі офіційно відрився тільки у 2023 році, насправді у цій юрисдикції Interlegal працює вже близько 15 років. За цей час наша команда добре зарекомендувала себе у локальній бізнес-спільноті. Постійна фізична присутність на острові дала нам можливість розширити лінійку послуг, які ми надаємо особисто на місці. Зокрема, тепер ми можемо виступати довіреною особою клієнта там, де це потрібно. 

Зросла і швидкість виконання певних клієнтських запитів. Юридичні компанії, що не мають substance на Кіпрі, зазвичай працюють через підрядників. Ми налагодили прямі контакти із нотаріусами, з якими співпрацюємо безпосередньо, і завдяки цьому тепер можемо надавати окремі послуги не за п’ять днів, а за один.

На Кіпрі ми зберігаємо високі стандарти, виконавчу дисципліну, корпоративну культуру, характерні для нашого материнського офісу в Україні. І це, як виявилося, дає нам помітну конкурентну перевагу, бо для клієнтів має значення наш фірмовий стиль і темп роботи. Наприклад, для нас «терміново» означає «вже зараз», а інколи навіть «на вчора». Для місцевих компаній терміновість — річ умовна, і «завтра» — цілком прийнятні строки. Просто тому, що у них інший ритм, інший спосіб життя. 

Важливий принцип Interlegal — говорити з клієнтами зрозумілою їм мовою, надавати рішення, що дійсно допомагають розв’язати їхні проблеми, а не просто створювати формально ідеальні документи. Клієнти звертаються до нас, бо незалежно від місцезнаходження і національності ми говоримо з ними однією мовою — мовою шиппінгу. Ми добре розуміємо цей бізнес, чітко усвідомлюємо, наскільки важлива у ньому швидкість, як терміново необхідно обробляти документи, і наша команда працює у відповідному темпі. Це навіть закріплено у нашому корпоративному кодексі: ми завжди маємо бути швидші. Власне, саме тому Interlegal став компанією №1 для шиппінгового бізнесу в Україні, і ця стратегія приносить свої результати і на Кіпрі.

Відкритість для молодих спеціалістів

Як роботодавець ми завжди відкриті для молодих спеціалістів — як випускників, так і студентів. У нашій компанії вони можуть пройти ознайомчу практику, стажування чи претендувати на посаду молодшого юриста. На стажування інколи приймаємо навіть із третього курсу, якщо бачимо у людині здорові амбіції та велике бажання розвиватися. Це хороший старт, який допомагає молоді зрозуміти, як влаштована практика в юридичній фірмі, отримати досвід роботи з реальними кейсами, остаточно визначитися з напрямом майбутньої діяльності, а нам — побачити потенціал молодих спеціалістів. 

Останні п’ять років компанія розвиває освітні ініціативи для студентів-старшокурсників — Interlegal Maritime Academy та Interlegal Tax Academy. Це формат інтенсивних двотижневих курсів від наших ключових фахівців, на яких учасники прокачують практичні навички, що потрібні в реальній роботі. Оскільки матеріал досить складний, до участі запрошуються студенти від третього курсу. Троє найкращих випускників за підсумками навчання в Академії отримують можливість пройти стажування в Interlegal.

Більшість студентів, які потрапили до компанії у такий спосіб, зрештою залишилися з нами і зараз успішно будують кар’єру. Тут мають збігтися кілька факторів: наша потреба в молодих спеціалістах, бажання студента працювати саме з нами, а також його персональні якості. Ми шукаємо тих, з ким зможемо працювати довго та продуктивно. 

Наші домовленості з вишами дають студентам можливість проходити в Interlegal офіційні навчальні практики. Ми співпрацюємо з усіма ЗВО Одеси, які готують юристів. Найбільше — з Морською академією та Академією водного транспорту, оскільки саме вони випускають вузьких спеціалістів у сфері морського права, а також з Одеською юридичною академією, Одеським національним університетом ім. І. Мечникова, Міжнародним гуманітарним університетом.

Багато студентів старших курсів звертаються до нас щодо стажування за власною ініціативою, поза вишами. Ми завжди вітаємо таке бажання і за можливості намагаємося йти назустріч. Індивідуально працюємо з кожним кандидатом, щоб зрозуміти, наскільки людина зацікавлена у наших напрямах: морському праві, корпоративному праві та інших спеціалізаціях компанії. Іноді на етапі співбесіди з’ясовується, що кандидат цікавиться, наприклад, судовою кар’єрою. У такому разі чесно пояснюємо, що робота у нас не найліпший варіант, і радимо вибрати більш підходящу практику. Ми прагнемо залучати тих, хто дійсно хоче реалізуватися у наших ключових галузях. 

Українська юридична освіта дає лише загальну базу, тому наш підхід — допомогти юристам-початківцям сфокусуватися на конкретній спеціалізації. Зараз юридичному ринку, і нашій компанії зокрема, потрібні вузькі фахівці з глибокою експертизою у певній галузі. Тож ми радимо студентам, які приходять до нас на практику, не боятися звузити коло своїх інтересів. Наші юристи допомагають практикантам визначитися із напрямом, радять курси, літературу, додаткові програми навчання. До четвертого-п’ятого курсу студенти, які дослухаються до цих рекомендації, вже мають конкурентні переваги в обраній спеціалізації порівняно зі своїми однолітками. 

Хоча компанія багато в чому робить ставку на вирощування власних фахівців, ми активно залучаємо і досвідчених юристів із ринку. Таким кандидатам компанія пропонує конкурентний рівень доходів, перспективи кар’єрного зростання, цікаві й різноманітні справи, що забезпечують професійний розвиток, можливість заявити про себе на міжнародному ринку.

2 Валерія ГАТЕЖ, HR BP:

Шукаючи нових співробітників, ми налаштовані на довгострокову співпрацю і дуже ретельно підходимо до процесу відбору кандидатів. 

Людей до команди обираємо за формулою, яка враховує три критерії: освіту, експертизу та особисті якості. Причому загальна оцінка кандидата формується за рахунок множення, а не додавання. Якщо один із критеріїв «на нулі», то і загальний результат кандидата теж помножується на нуль. Це стосується як початківців, так і досвідчених фахівців.  

Поряд із суто технічними навичками, як-от досконалі знання за обраною спеціалізацією, високий рівень володіння англійською мовою, важливо, щоб кандидат поділяв наші цінності. Це фундаментальний критерій, який визначає, чи зможе фахівець стати членом нашої команди. 

Три складові успішного розвитку

Наш досвід підбору персоналу свідчить про те, що кваліфіковані юристи зі спеціалізацією у сфері шиппінгу та міжнародної торгівлі на ринку України дефіцитні, і знайти гідного фахівця мідл-рівня у цих напрямах буває складно. Саме тому ми зосереджені на внутрішньому розвитку наших співробітників, створюючи усі умови для їх навчання і професійного зростання всередині компанії в буквальному сенсі зі студентської лави.

Підхід до розвитку кожного фахівця індивідуальний і базується на трьох складових. 

Адаптація. Для нових співробітників Interlegal діють програми адаптації, які дають змогу швидко ввести людину в роботу і забезпечити її ефективність у команді. 

Перші три місяці новачок знайомиться з командою, корпоративною культурою, своїми обов’язками та функціоналом. На цей період керівник підрозділу — він же наставник — розробляє для кожного спеціаліста індивідуальний план адаптації, в якому визначено, чого він має навчитися, якими навичками оволодіти і в які строки. Такий підхід дозволяє поступово засвоювати великий обсяг інформації, структуруючи її на частини, а також об’єктивно оцінювати прогрес співробітника. Після завершення первинного періоду адаптації для фахівця розробляється наступний — річний план розвитку тощо.  

Схожий підхід застосовується до всіх посад, незалежно від рівня досвіду. Принцип залишається незмінним: чітко структурований план і підтримка з боку керівника-наставника.

gorovaya Карина ГОРОВА, партнерка, керівниця відділу транспорту та морського права:

У своїх співробітниках ми шукаємо зірок — тих, хто завжди прагне досягати більшого, ніж від них очікують. Це передусім про внутрішнє бажання не просто виконувати доручення, а робити краще, більше, ефективніше, результативніше, ніж вимагається. Ні для нас, ні для наших клієнтів неприпустима робота абияк, спустивши рукава. 

Ми часто беремо молодих фахівців просто зі студентської лави, і вже за пів року видно, наскільки людина здатна вирости під нашим наставництвом і керівництвом. Я як керівниця прагну знайти підхід до кожного співробітника, кожному приділити час, підтримати, надихнути. Кожна людина унікальна, і важливо розуміти, що її тригерить і стимулює працювати краще. 

KPI нашого відділу вимірюється цілком конкретними цифрами, наприклад, високим рівнем задоволеності клієнтів і нульовою кількістю рекламацій, але водночас одним із найважливіших досягнень я вважаю впевнене зростання наших спеціалістів. Коли колега приходить у відділ зеленим початківцем, а за кілька років у твоїй команді доростає до посади проєктного менеджера, стає професіоналом, якому можна доручити будь-якого клієнта — ти розумієш, що це ваша спільна перемога. 

Навчання. У компанії заохочують усебічний розвиток — як вертикальний, так і горизонтальний. Це означає, що кожен може розвиватися в його спеціалізації і в межах діяльності компанії. 

Ми завжди підтримуємо співробітників, які прагнуть отримати унікальну, вузьку експертизу у своїй галузі, надаємо можливості й ресурси для підвищення кваліфікації та навчання. Це можуть бути спеціалізовані програми та курси у зарубіжних навчальних закладах, спрямовані на здобуття конкретних знань або навичок. Якщо навчання очне, ми зберігаємо за співробітником робоче місце, за домовленістю можемо виплачувати стипендію, частково компенсувати вартість навчання. Такий підхід дав нашим колегам можливість вивчати право у London Maritime School та London Maritime University.

В Interlegal кожен співробітник має доступ до внутрішньої бази знань — WikiLegal. Це структурована бібліотека, яка містить матеріали, накопичені компанією за майже 30 років роботи. Ми працюємо над тим, щоб трансформувати цей ресурс у повноцінну освітню платформу з цільовими курсами для співробітників — внутрішній корпоративний університет. 

Ще одна можливість засвоїти нові навички — корпоративні тренінги, адаптовані до різних рівнів досвіду і потреб. Для молодших юристів це, наприклад, тренінги з тайм-менеджменту, для більш досвідчених — управління проєктами. 

remeslo Олексій РЕМЕСЛО, партнер, керівник відділу міжнародної торгівлі:

Interlegal — це команда професіоналів, що постійно розвивають свою компетенцію, тому компанія приділяє величезну увагу навчанню молодих спеціалістів. Звичайно, здебільшого навчання будується на практиці й реальному досвіді. Молодий юрист, починаючи з позиції стажера чи молодшого юриста, одразу ж долучається до роботи з кейсами. Він аналізує судові рішення, рішення арбітражів, вивчає логіку суддів, тексти законів, підсумки розглядів. Згодом у нього складається цілісне розуміння: він вчиться прогнозувати можливі результати справ, бачити ситуацію загалом.

Крім практики, компанія також допомагає отримати додаткові навички, спеціальну освіту в межах професійної компетенції. Ми заздалегідь обговорюємо зі співробітником, як його нові знання будуть застосовуватись у компанії. Це дає людині впевненість: вона розуміє, що після навчання повернеться в команду, якій будуть потрібні її нові навички, і що завдяки цьому її кар’єра рухатиметься вперед. Так ми створюємо умови, за яких навчання стає вигідним для обох сторін: співробітник зростає професійно, а фірма отримує більш кваліфікованого фахівця, який готовий розвиватися далі.

Наставництво й обмін експертизою. Наставництво, обмін досвідом — важлива частина корпоративної культури Interlegal. Компанія побудована і функціонує так, що кожен у ній постійно ділиться своєю експертизою. 

З першого дня роботи в компанії кожного співробітника супроводжує бадді, або «друг новачка». Це людина, яка допомагає новому колезі адаптуватися, знайомить з колективом, офісом, корпоративними традиціями, відповідає на повсякденні запитання і підтримує морально. Завдяки такій дружній опорі новачок швидше вливається у колектив і починає відчувати себе частиною команди.

Другий і, мабуть, ключовий для юристів наставник — безпосередній керівник. Його головна роль полягає у розвитку професійних якостей співробітника, забезпеченні необхідних умов для ефективного виконання завдань і досягнення результатів.

Третій тип — ментор. Це радник, чиє завдання — допомогти оволодіти конкретним скілом, наприклад, навичками управління проєктами чи командою. Зазвичай цю функцію виконують досвідчені колеги, які очолюють практики і власні команди. 

Окрім професійного розвитку, Interlegal підтримує і активне корпоративне життя. На додачу до неформальних зустрічей і корпоративів, які регулярно організує компанія, це й численні заходи, ініційовані особисто нашими співробітниками. Одна з таких ініціатив — дебатний клуб. Участь можуть брати всі охочі, теми дебатів — найрізноманітніші, не обов’язково юридичні. Це не лише експертиза у грі, а й розвиток soft і hard skills, необхідних кожному юристу. 

3 Тарас ДРАГАН, провідний юрист, адвокат, ПМ проєктів:

Перше, чого я вчу свою команду — якісно аналізувати ситуацію і проявляти проактивність у цьому питанні. Щоб коли у нас виникає новий запит, нова справа, вони вільно висловлювали свої ідеї, пропозиції, зауваження, критику. Якщо колега досягає такого рівня розуміння, це сигнал того, що він готовий обійняти вищу посаду. 

Усі колеги різні, і наші відносини у проєкті можуть проходити кілька етапів. Перший — директивний, коли делегування завдань відбувається через чіткі вказівки: зроби це і це, строк такий, відповідь, контроль. Другий — формат наставництва, а на третьому і четвертому можна просто скинути колезі голосове, і він видасть тобі результат.  

Новачку достатньо просто якісно виконувати завдання, але якщо я інвестую у людей свій час і сили, то чекаю від них розуміння, ініціативи, якісного зворотного зв’язку. Мені важливо, щоб моя команда прагнула до четвертого етапу. Щоб люди хотіли рости, не боялися самостійності, а жадали її. Я сам завжди прагну до розвитку, і саме ця якість у колегах відгукується мені найбільше. 

Інста Пости  (4) Дмитро БОНДАР, провідний юрист, ПМ проєктів:

Я прийшов до Interlegal, вже маючи певний досвід роботи юристом. Але тільки тут я засвоїв таку важливу навичку, як клієнтоорієнтованість. Різниця між роботою інхаус-юриста і юриста в юридичній фірмі полягає в умінні знаходити підхід до кожного клієнта як до особистості. Це навичка, яку ми маємо постійно вдосконалювати, адже кожен клієнт унікальний, і універсального підходу до їхніх проблем не існує. 

Я завжди намагаюся ділитися своєю експертизою із командою і, зокрема, навчати молодших колег принципам роботи з клієнтами, які сам засвоїв у компанії. Одна з вимог Interlegal, яку я зробив і своєю головною вимогою — це підтримання високих стандартів якості роботи. Кожен документ, який виходить з нашої фірми, має бути юридично грамотним і ретельно вичитаним, кожна консультація — вичерпно відповідати на запит клієнта. Команда загалом повинна працювати швидше, точніше та якісніше, щоб завжди підтримувати стандарти, які задає фірма.

Бенефіти для фахівців

У нас немає планки доходів. Завдяки гнучкій гонорарній політиці кожен юрист може збільшувати свій заробіток залежно від особистих зусиль, професійних досягнень і затребуваності серед клієнтів. Ми постійно моніторимо показники оплати праці по ринку, щоб підтримувати гонорари нашої команди на гідному рівні. Офіційне працевлаштування з першого дня роботи і гарний соцпакет — база за замовчуванням.

Компанія дотримується відкритої політики партнерства. Майже всі партнери Interlegal починали свій шлях тут молодшими спеціалістами. Досягти топових позицій у фірмі може кожен, просування, як і доходи, залежить від амбіцій і досягнень, а не лише від стажу роботи. Прозорість у побудові кар’єри полегшує цей процес. Interlegal працює за чітко визначеною стратегією, має довго- і короткострокові плани розвитку. Це дає нашим співробітникам чітке розуміння, які перспективи відкриються у компанії за рік-два-три, тож вони можуть відповідно планувати власні кроки для кар’єрного зростання.

Нарешті, наша команда має справу з унікальними кейсами, а наші клієнти — міжнародні бізнеси світового рівня. Interlegal активно сприяє розвитку особистих брендів своїх співробітників, залучаючи їх до публікацій у ЗМІ, виступів на заходах і медійної активності. Це чудова нагода побудувати і зміцнити власну професійну репутацію, стати впізнаваним на ринку як фахівець і лідер думок.

Приєднуючись до Interlegal, ви стаєте частиною амбітної компанії з багаторічною історією, бездоганною репутацією, цікавими кейсами, широкою базою клієнтів — провідних міжнародних компаній. Ми пропонуємо не просто привабливу роботу, а й можливість на максимум реалізувати професійні амбіції в одній із найцікавіших галузей юридичного ринку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати