Через війну мільйони українців змушені залишити свої домівки, а тисячі закладів освіти постраждали від бомбардувань та обстрілів. Понад 3,7 мільйона учнів зараз навчаються дистанційно.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Українці обрали нову марку Укрпошти в Дії"
Та навіть у таких умовах вчителі героїчно продовжують навчальний процес та проводять уроки онлайн. Вмикаються в зуми та надсилають учням завдання з бомбосховищ.
Мінцифрі разом з МОН вдалося домовитися про партнерство з Google for Education, що передбачає передачу Україні 43 000 ноутбуків Chromebook для викладачів. Така технічна підтримка допоможе їм ефективно продовжувати дистанційне навчання. Партнерами проєкту виступають ЮНЕСКО.
Окрім цього, освітяни зможуть пройти онлайн-навчання від Google. Google співпрацює з місцевими організаціями, щоб навчити близько 50 000 викладачів. За допомогою серії семінарів та онлайн-матеріалів викладачі дізнаються, як найкраще використовувати свої пристрої та набір інструментів Google Workspace for Education.
Для тих, хто навчається в закладах вищої і фахової передвищої освіти, деякі преміальні функції Workspace for Education стали безоплатними для українських університетів і коледжів до кінця року. Це означає, що вони можуть проводити зустрічі для більшої кількості людей — до 250 учасників — і записувати їх безпосередньо в хмарному сховищі для тих, хто не може відвідати заняття в режимі реального часу.
Google for Education також продовжуватиме оновлювати такі ресурси, як «Навчайте, де б ви не були» — центральний ресурс, розроблений під час пандемії, який містить інформацію, поради, тренінги та інструменти для навчання.
Також розширено тематичний плейлист. Відтепер відео доступне українською мовою. Учні віком від 13 до 17 років зможуть знайти контент, який допоможе їм у навчальній програмі. При цьому особливий акцент буде зроблено, наприклад, на українську літературу та мовознавство, фізику, біологію, хімію та математику.