31 січня 2022, 10:00

Анонс засідань Верховного Суду: які справи розгляне Суд цього тижня

Пресслужба Верховного Суду

Верховний Суд опублікував анонс засідань у справах, які можуть бути цікавими для правників та громадськості.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховний Суд підтвердив законність рішення АМКУ щодо змови на торгах оголошених ДСА"

31 січня 2022 року об 11:00 Касаційний адміністративний суд у складі ВС продовжить розгляд справи № 9901/54/21 за позовом ТОВ «ТВ ВИБІР» щодо оскарження Указу Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"». Також зазначимо, що це вже восьме засідання у відповідній справі.

На 14:00 1 лютого КАС ВС призначив розгляд справи №  280/8281/20, у якій Товариство, зокрема, просить визнати протиправними дії Державної служби геології та надр України щодо проведення позапланової перевірки, а також визнати протиправними та скасувати видані нею приписи.

1 лютого об 11:00 Велика Палата ВС розгляне заяву про перегляд рішень національних судів на підставі рішення Європейського суду з прав людини у справі «"Монт Бланк Трейдінг, Лтд" та "Антарес Тітаніум Трейдінг, Лтд" проти України».

ЄСПЛ встановив порушення п. 1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у зв’язку з тим, що апеляційний суд за відсутності будь-яких доказів повідомлення заявника розглянув справу та ухвалив рішення, а касаційний суд не усунув причини скарг заявника на порушення його процесуальних прав, які виникли внаслідок цього.

Крім того, апеляційний суд не надав відповіді на аргументи заявника щодо відсутності в господарських судів України компетенції розглядати справу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати