Із січня 2017 р. в Україні діє нова редакція закону «Про захист персональних даних».
Нововведення у сфері оплати праці на початку 2017 р. призвели до необхідності внесення синхронних змін до податкового законодавства.
Сьогодні довіра до судової влади та правоохоронної системи в Україні знаходиться на вкрай низькому рівні, що зумовлено тривалістю досудового розслідування та судового розгляду як цивільних, господарських та адміністративних, так і кримінальних справ, кадровим дефіцитом, високим рівнем корумпованості судової та правоохоронної систем, а також низкою інших чинників.
Нещодавно Президент України підписав Указ «Про утворення Вищого суду з питань інтелектуальної власності», а Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила конкурс на зайняття в ньому 21 вакантної посади.
Сьогодні використання та захист даних є питанням порядку денного як на державному рівні, так і на рівні бізнесу.
Після такого заголовку читач може очікувати матеріал на кшталт «не відкривайте підозрілі е-мейли, не заходьте на сумнівні сайти, не розкривайте персональні дані підозрілим особам, вигадуйте складні паролі та постійно їх змінюйте, використовуйте якісний антивірус тощо».
Однією з найрозповсюдженіших страв у світі є піца. Мало хто захоче сперечатися. Однак звідки ми це знаємо? Звичайно, завдяки інформації, яка природно породжує поінформованість.
Ключовим учасником у процедурі банкрутства з упевненістю можна назвати арбітражного керуючого.
У 2006-2008 рр. ціни на нерухомість збільшувалися не щоднини, а щогодини. Чимало громадян хотіли заробити на перепродажу.
Реалізація законодавчих вимог щодо отримання дозволу (згоди) органу опіки та піклування у низці випадків вчинення правочинів, які прямо чи опосередковано стосуються майнових прав та інтересів дітей, небезпідставно асоціюється у нотаріусів та їхніх клієнтів із зайвим формалізмом
Швидкий розвиток технологій у ХХІ столітті призвів до того, що зараз суспільство існує не лише в реальному, а й у цифровому просторі
На нинішньому етапі розвитку людства ми знаходимося на стадії постіндустріального суспільства. Наразі точаться суперечки навколо того, чи настав наступний етап розвитку – «інформаційне суспільство», чи ми стоїмо на його порозі
Протягом новітньої історії нашої держави словосполучення «захисник України» ще ніколи не мало такого вагомого значення, як останніми роками. Історії про жертовність, мужність та звитягу...
Останнім часом сайт ОЕСР рясніє новинами про міжнародний обмін фінансовою та податковою інформацією («First automatic Common Reporting Standard exchanges between 49 jurisdictions set to take place this month; now over 2000 bilateral exchange relationships in place», «OECD releases further guidance on Country-by-Country reporting (BEPS Action 13)»). Ст. 4, 6 Конвенції про взаємну адміністративну допомогу в податкових справах передбачається можливість обміну податковою інформацією
Про впровадження технології Blockchain у Державному земельному кадастрі, про необхідні зміни в земельному законодавстві, а також про судову практику та запроваджений законом мораторій на відведення і зміну цільового призначення земель для містобудівних потреб «Юридичній Газеті» розповів керуючий партнер Юридичної фірми «Тотум» Богдан Яськів.
Команда «ТіСіЕм Груп Україна» виступила у ролі ментора нової інтернет-платформи, що міститиме найбільшу базу практикуючих нотаріусів України.
Про те, як убезпечити юристам свій бізнес від кібератак, як правильно побудувати роботу IT- департаменту та що необхідно знати про технологію інформаційної безпеки, «ЮГ» поговорила із директором з технологій ISSP – Information Systems Security Partners Сергієм Маковецем, керівником проектів Intecracy Group Аліною Лінкевич та CEO компанії Intecracy Deals Олександром Вернигорою.