05 лютого 2013, 12:35

Позитивні зміни для роботодавців полягають у зменшенні фінансового навантаження

Коротко про новий Закон України «Про зайнятість населення»

Опубліковано в №06 (348)

Ірина Кравець
Ірина Кравець «Домінанта, АО» Адвокат
Іванна Огородник
Іванна Огородник «Домінанта, АО» Адвокат

5 липня 2012 р. Верховною Радою України прийнято Закон «Про зайнятість населення» № 5067-VI, який набирає чинності 1 січня 2013 року. Прогнозованим результатом прийняття вказаного Закону є сприяння поліпшенню ситуації на національному ринку праці, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, тому нововведення розглядатимемо саме в цьому аспекті.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Позитивні зміни для роботодавців полягають у зменшенні фінансового навантаження за умови здійснення ними заходів щодо сприяння зайнятості населення. Зокрема, законодавець гарантує роботодавцю, який протягом 12 календарних місяців створював нові робочі місця та виплачував заробітну плату в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати, компенсацію витрат у розмірі 50 відсотків єдиного внеску за відповідну особу впродовж наступних 12 місяців. Така компенсація здійснюватиметься за рахунок коштів Державного бюджету України.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати