25 квітня 2016, 18:14

«Збереження конфіденційності даних клієнта – одна з основних задач Concierge Group»

Опубліковано в №17 (515)

Артем Татурін
Артем Татурін «Concierge Group» начальник юридичного відділу

Про те, як у реаліях сьогодення працюється компаніям з надання лайфстайл менеджменту «Юридичній газеті» розповів начальник юридичного відділу однієї з передових компаній з консьєрж-сервісу Concierge Group Артем Татурін.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


- Пане Артеме, розкажіть, чому Ви обрали професію юриста, та як починався Ваш кар’єрний шлях?

- Мені з дитинства була цікава професія юриста. Я був певен, що ця професія приноситиме мені задоволення та надасть можливість розвинути свої сильні сторони. Я починав свою роботу юристом у державній службі при МНС України, а потім досить тривалий час працював в іноземній логістичній компанії.

- Як потрапили до Concierge Group?

- Мене рекомендували директору Concierge Group як спеціаліста з вирішення деяких юридичних питань, але на цьому наша співпраця не завершилась, і згодом мені було запропоновано посаду керівника юридичного відділу.

- Чи важко керувати юридичним відділом такого потужного підприємства?

- Напевно, ні. У нас вибудована система розподілу обов’язків та відповідальності. Я не керую юридичним відділом у ручному режимі, а створюю умови та правила, за якими працюємо ми всі, та контролюю результат виконаної роботи.

- Розкажіть, що сьогодні являє собою компанія Concierge Group?

- На сьогодні компанія Concierge Group Україна є впевненим лідером з консьєрж-сервісу та lifestyle-менеджменту в Україні. Ми приходимо на поміч нашим клієнтам завжди та усюди.

- Яка специфіка роботи юриста у цій сфері?

- Треба розумітися у сфері консьєрж сервісу як бізнесу. Лише так можна захистити компанію від ризиків та створити умови для успішної діяльності.

- Поділіться досвідом, як Ви формуєте команду юристів?

- Наша HR-концепція передбачає закриття вакансій у юридичному відділі через залучення випускників з юридичних факультетів. Спочатку ми обираємо кращих з-поміж претендентів для проходження короткого одномісячного стажування, за результатами якого я приймаю рішення щодо того, чи залишиться претендент у нашій команді вже в якості повноцінного спеціаліста.

- На які якості, перш за все, звертаєте увагу при прийнятті на роботу?

- Передусім, це уважність та педантичність. Це те, що я насамперед вимагаю у юристів-початківців. Також велику увагу я звертаю на ті знання, особливо практичні, які вже здобув кандидат.

- У службовців великих компаній та корпорацій практично не залишається часу на особисте життя. Що вже говорити про побут. Пошук інформації у мережі, оплата рахунків, виконання дрібних завдань поза офісом та інші речі відволікають увагу від робочого процесу, що значно ускладнює життя. Чи багато компаній користуються послугами консьєрж-компаній?

- У нас достатньо велика кількість клієнтів, як фізичних осіб, так і великих компаній, що піклуються про своїх співробітників та клієнтів. Яка саме кількість сказати не можу, бо це корпоративна таємниця.

- Наскільки на законодавчому рівні держава допомагає чи, навпаки, заважає веденню бізнесу у цій сфері?

- Консьєрж-сервіс – це ще достатньо новий та законодавчо нерозвинутий напрям у нашій країні. Поки ми не відчуваємо жодного впливу з боку держави.

- Як свідчить статистика, наші співвітчизники все частіше віддають перевагу аутсорсингу lifestyle послуг. Розкажіть про ці послуги детальніше?

- Запити бувають досить різні, починаючи від бронювання літака, завершуючи допомогою у пошуку персонального асистента, який через декілька днів повинен відправитися на презентацію з нашим клієнтом далеко за межі країни. Все залежить від побажань клієнта. Наша головна мета, щоб він почувався комфортно 24/7 у будь-якій точці світу. Якщо це клієнт, з яким ми працюємо вже не перший рік, то тут інша справа. Мі вже заздалегідь знаємо, що у суботу він хотів би оновити гардероб, і йому потрібен персональний стиліст, а наступного тижня у нього важлива робоча зустріч в іншому місті, й необхідно знайти хорошого досвідченого водія чи перекладача.

- Чи існує ризик витоку інформації? Чи були прецеденти щодо порушення конфіденційності клієнта?

- На жаль, ризик є завжди. Часто, аби надати послуги одному конкретному клієнту, ми залучаємо 2-3 контрагентів. І за таких умов збереження конфіденційності даних про клієнта стає однією з найважливіших задач Concierge Group. Зараз ми перейшли на достатньо жорстку систему захисту конфіденційних даних: всі наші працівники підписують угоди про нерозголошення, що встановлюють значні штрафи у випадку розголошення конфіденційної інформації як під час роботи у Concierge Group, так і протягом 10-ти років після звільнення. Ці умови є також обов’язковими для договорів з нашими контрагентами.

- Як формується вартість обслуговування Concierge Group?

- Індивідуально, залежно від запиту та потреби клієнта.

- Що можете порадити юристам-початківцям?

-          Я порадив би юристам-початківцям бути проактивними у своїй роботі та постійно стежити за змінами у законодавстві.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати