07 березня 2017, 13:02

«В адвокатській діяльності мене надихає те, що я допомагаю людям»

Опубліковано в №10-11 (560-561)

Ірина Назарова
Ірина Назарова «ENGARDE, АO» Керуючий партнер
Анна Трішичева
Анна Трішичева журналіст, спеціально для «Юридичної Газети»

Про те, чому українському юридичному бізнесу потрібно стати більш згуртованим, а також як знаходити баланс між кар’єрою та особистим життям, ми поговорили з партнером ENGARDE Іриною Назаровою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Nazarova_March_2017_1

- Пані Ірино, колеги з ринку назвали Вас жінкою, яка здійснила вплив на юридичний бізнес нашої країни у 2016 р. Як Ви вважаєте, чому вони зробили вибір на Вашу користь?

- Передусім, дозвольте подякувати всім колегам за довіру. Разом зі своїми українськими колегами я докладаю зусиль для розбудови міжнародного арбітражу в Україні. Скоріш за все, колеги оцінили мою ініціативу створити щорічну міжнародну конференцію Kiev Arbitration Days: Think Big! Конференція стала однією з найбільших та найкращих у своєму роді на теренах Центральної та Східної Європи. Також я роблю все можливе, щоб як арбітр виносити справедливі та законні рішення у складних міжнародних спорах. Будучи членом Міжнародного арбітражного суду та Арбітражної комісії Міжнародної торгової палати (ICC) у Парижі, а також Міжнародної консультаційної ради Віденського міжнародного арбітражного центру, я представляю Україну в цих міжнародних установах.

- Образ жінки, до якого прагнуть більшість представниць прекрасної статі – це квінтесенція професійного успіху та сімейного добробуту. Проте часто трапляються ситуації, коли доводиться жертвувати чимось одним на користь іншого. Чи згодні Ви з такою позицією? Як Вам особисто вдається зберігати баланс між професією та особистим життям?

- Не буду приховувати, такі ситуації трапляються нерідко. Так, якщо сьогодні потрібно працювати над справою довгими вечірніми (а то й нічними) годинами, я це робитиму. При цьому мені чітко зрозуміло, що я забираю цей час у родинного кола, потім я обов’язково компенсую його. Втримати баланс мені допомагають моя родина та професійна команда ENGARDE.

- Чи можна сказати, що для того щоб бути успішною бізнесвумен, інколи необхідно «включати» чоловічі риси характеру (жорсткість, наполегливість, прямолінійність)? Як Ви поєднуєте в собі такий набір рис?

- Жорсткою мені, на щастя, бути не доводиться. За потреби вистачає наполегливості. Зауважу, що передусім я роблю ставку на переконання, дипломатію та тактовність.

- Після важкої праці потрібно мати гарний відпочинок. Розкажіть, як Ви зазвичай проводите свій вільний час?

- Якісно проведений час з родиною є для мене найкращим відпочинком. Зводити дітей на виставу, показати їм гарне місто чи прекрасні краєвиди в горах – це мої пріоритети. Адже такі подорожі формують незабутні враження у всієї родини. Це робить нас дружньою та міцною командою.

- Що є джерелом натхнення для Вашої праці?

В адвокатській діяльності мене надихає те, що я допомагаю людям. Працюючи в ролі арбітра я надихаюсь тим, що можу виносити справедливі та законні рішення.

- Як Ви ставите перед собою цілі та як їх досягаєте?

Можна сказати, що цілі я омріюю та виношую в собі, а досягаю їх за допомоги системної та наполегливої роботи. Звичайно, моя родина й команда допомагають мені на шляху досягнення цілей та мрій.

- На Вашу думку, чого перш за все сьогодні потребує юридичний бізнес України?

- Нам необхідно разом стати згуртованими. Таким чином ми зможемо розвиватися як українська юридична спільнота та утримувати наш юридичний ринок.

- Що можете порадити юристам, жінкам-юристам, які наразі перебувають на зорі своєї юридичної кар’єри?

- Свого часу старше покоління юристів навчало мене, що при правильному методологічному підході уникнути правильного результату неможливо. Я зрозуміла, що для розбудови кар’єри в юриспруденції потрібно бути системною, цілеспрямованою і наполегливою людиною. Раджу молодим юристам плекати у собі ці риси характеру. Пам’ятайте, що ви не лише юрист, але й самодостатня особистість з багатим і прекрасним внутрішнім світом!

- Які плани маєте на найближчий рік?

- З радістю поділюся планами з читачами. Передусім, разом зі своїми українськими колегами я працюватиму над становленням хорошої репутації України в галузі міжнародного арбітражу. Також хочу розробити ще більш цікаву програму для щорічної конференції Kiev Arbitration Days: Think Big!, що відбудеться у листопаді.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати