10 грудня 2013, 11:58

Для мене важливий дух компанії, її принципи, її філософія

Якщо ці постулати збігаються з моїми, мені буде комфортно

Опубліковано в №50 (392)

Анна Зоря
Анна Зоря «Arzinger» партнер

Не секрет, що сьогодні не найкращі часи для M&A практики, оскільки нинішній ринок не має великої кількості подібних трансакцій, до яких могли б залучатися відповідні юристи. Не можна, однак, казати, що M&A трансакцій немає взагалі. Про те, в яких індустріях їх слід шукати, а також про те, як можна стати партнером АО Arzinger, «Юридичній газеті» люб’язно розповіла новий партнер Адвокатського об’єднання Arzinger Анна Зоря, яка спеціалізується на представництві корпоративних клієнтів і фінансових інституцій в операціях злиття та поглинання, транскордонних угодах структурованого фінансування та в інших угодах у сфері ринків капіталу та боргового фінансування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

Пані Анно, насамперед дозвольте від імені «Юридичної газети» привітати Вас на новому місці. Такі новини завжди дізнаєшся постфактум, а організаційна стадія лишається таємницею за сімома печатками зі зрозумілих причин. Але тепер, коли все вирішено і вороття назад немає, розкажіть, як Ви з фірмою обрали одне одного? Чому саме Ви, саме тут і саме в цей момент?

Це був свідомий вибір. Ми з Керуючим партером Тімуром Бондарєвим та іншими партнерами компанії знайомі вже досить давно. Наше знайомство було спочатку дещо поверхневе. Згодом, слідкуючи за розвитком українського юридичного ринку, я стала уважніше придивлятися до діяльності саме цієї компанії – АО Arzinger. Мені було цікаво, чим фірма займається, які обслуговує проекти, хто її клієнти, як вона планує розвиватися тощо. Відповідно, на момент, коли ми сіли за стіл переговорів щодо мого приєднання до компанії в якості партнера, я вже мала достатньо інформації, щоб зробити свій вибір.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати