28 листопада 2023, 17:02

Завищив вартість електроенергії: БЕБ оголосило про підозру керівнику компанії

Пресслужба БЕБ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Чернівецькій області повідомили про підозру директору енергопостачальної компанії. Про це повідомила пресслужба БЕБ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Ми маємо побудувати роботу Бюро так, щоб бути на крок попереду".

Досудове розслідування встановило, що наприкінці 2020 року компанія стала переможцем тендеру на постачання електроенергії одному з комунальних підприємств.

"Ще до визначеної у договорі дати початку постачання електроенергії, керівник компанії, погрожуючи розірванням договору або непостачанням електроенергії, надіслав листи та довідки для збільшення ціни за 1 кВт. Проте ці документи не відображали реальних коливань цін на ринку електроенергії, на які посилався директор компанії. У разі розірвання договору, підприємство змушене було б отримувати послуги, у 5 разів дорожче, від іншого постачальника. Врешті, між енергопостачальною компанією та держпідприємством було укладено 4 додаткових угоди, внаслідок яких ціна постачання електроенергії незаконно зросла на 36,5%"– йдеться в повідомленні.

Під час досудового розслідування детективи Теруправління встановили, що комунальне підприємство безпідставно переплатило енергопостачальній компанії понад 8,6 млн гривень.

Детективи повідомили керівнику підприємства про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати