13 вересня 2021, 15:17

Затверджено порядок емісії опціонних сертифікатів та їх обігу

Пресслужба НКЦПФР

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на засіданні 09 вересня 2021 року своїм рішенням затвердила Положення про порядок здійснення емісії опціонних сертифікатів та їх обігу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Корпоративна злочинність компаній: у Великобританії планують посилити відповідальність"

Про це повідомляє пресслужба НКЦПФР. 

Так, визначено поняття «опціонний сертифікат» та встановлено, що реєстрація випуску та затвердження проспекту опціонних сертифікатів установлюється Комісією.

Зокрема, документом передбачено:

  • порядок здійснення емісії, обігу опціонних сертифікатів,
  • реєстрацію випуску опціонних сертифікатів,
  • реєстрацію випуску та затвердження проспекту опціонних сертифікатів,
  • затвердження змін та/або доповнень до проспекту опціонних сертифікатів,
  • погодження змін до рішення про емісію опціонних сертифікатів,
  • реєстрацію звіту про результати емісії опціонних сертифікатів в НКЦПФР,
  • надання до реєструвального органу звіту про результати погашення та скасування реєстрації випуску опціонних сертифікатів.

«Це перший фінансовий інструмент із похідних цінних паперів, який розроблений за новими нормами чинного законодавства. Пріоритетним завданням для Комісії є розвиток фінансових інструментів на ринках капіталу і ми активно працюємо над цим разом з колегами», – зазначив Максим Лібанов, Член НКЦПФР.

Положення розроблене відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків», з метою приведення нормативно-правових актів Комісії у відповідність до вимог Закону України від 19.06.2020 №738-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати