29 вересня 2023, 11:58

Застосунок Uklon – один із провідних за рівнем захисту персональних даних в Україні

Uklon

ГО «Інтерньюз-Україна» представила результати незалежного дослідження «Індекс захисту персональних даних 2023». За рівнем захищеності персональних даних серед мобільних застосунків Uklon зайняв своє почесне місце серед лідерів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Нацполіція та Uklon розпочали співпрацю для пошуку зниклих дітей».

Політика конфіденційності компанії відповідає вимогам українського законодавства та стандартам Загального регламенту про захист даних ЄС.

«Ми виділяємо безпеку як найвищий пріоритет наших користувачів: як під час поїздки, так і просто під час користування застосунком. Це визнання свідчить про той великий обсяг роботи, який ми вкладаємо в забезпечення безпеки та конфіденційності інформації, якою ви ділитеся з нами», – заявив СЕО Uklon Сергій Гришков.

У межах дослідження експерти з юридичної та цифрової сфери проаналізували інтерфейси та політики конфіденційності найпопулярніших вебсайтів і мобільних застосунків технологічних компаній, які взаємодіють із клієнтами в цифровому просторі, включно з такими брендами, як Kyivstar, Rozetka, OLX, UKR.Net, Prom.ua, Comfy, MAKEUP, Silpo, Bolt, Liki24, Glovo тощо.

Українські бізнеси дедалі частіше розуміють, наскільки важливо забезпечити захист персональних та цифрових даних своїх користувачів.

«В умовах євроінтеграції важливо, щоб приватні компанії не лише дотримувалися законодавства про захист персональних даних, а й були готовими запровадити європейські стандарти. Ми бачимо, що це поступово відбувається», – зазначила одна з авторок дослідження, юристка з медійного права та захисту персональних даних Аліна Правдиченко.

Важливо розуміти, що дані – це актив, який потребує відповідального, прозорого та безпечного підходу. Українські компанії поступово вдосконалюють свої механізми захисту персональних даних. У результаті це сприяє зростанню довіри користувачів до українських сервісів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати