10 червня 2021, 15:45

Засідання Ради суддів України відбудеться 11 червня 2021 року

Пресслужба РСУ

Чергове засідання Ради суддів України відбудеться 11 червня 2021 року у Києві, в приміщенні Державної судової адміністрації України (вул. Липська 18/5, м. Київ).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Голова РСУ вимагає від Мін'юсту убезпечити суддів від розкриття персональних даних"

Про це повідомляє пресслужба РСУ.

Порядок денний  складатиметься з 14 питань, серед яких: про вжиття заходів для забезпечення дотримання гарантій незалежності суддів, щодо обмеження висвітлення конфіденційної інформації стосовно суддів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; щодо Методики визначення граничної чисельності суддів у судах; щодо деяких питань автоматизованого розподілу справ (кримінальних проваджень) та неможливістю подальшого їх розгляду у зв’язку з відсутністю можливості створення колегій з числа судів відповідної судової палати апеляційного суду; щодо звернення місцевих загальних судів Хмельницької області; щодо Порядку здійснення перерозподілу бюджетних асигнувань між судами та територіальними управліннями ДСА України та інші.

Засідання Ради суддів України розпочнеться о 10 год. 00 хв 11 червня 2021 року у приміщенні Державної судової адміністрації України (вул. Липська 18/5, м. Київ) і транслюватиметься на YouTube-каналі  Ради суддів України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати