24 вересня 2021, 15:17

Заміна Голови Наглядової Ради «Приватбанку»: ОАСК відкрив провадження

Пресслужа ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва визнав подану позовну заяву щодо заміни Голови Наглядової Ради «Приватбанку» і додані до неї матеріали достатніми для відкриття провадження у справі. Суд ухвалив - здійснювати розгляд даної справи за правилами загального позовного провадження,  підготовче засідання призначити на  4 жовтня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оскарження рішення комісії по відбору суддів КСУ за квотою Президента: ОАСК відкрив провадження"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Нагадаємо, ОАСК просять визнати протиправною бездіяльність НБУ, яка полягає у невжитті заходів реагування на інформацію, що міститься у листі позивача  про небездоганність ділової репутації Голови Наглядової Ради  «Приватбанку» Шерон Іскі. Окрім цього, суд просять зобов’язати  НБУ вжити заходів реагування, а саме: розглянути питання про відповідність Голови Наглядової Ради  визначеним законодавством вимогам, а  в разі встановлення невідповідності цим вимогам, зокрема, письмово вимагати від АТ КБ «Приватбанк» заміни Голови Наглядової Ради Шерон  Іскі.

Позивачем зазначена - Первинна профспілкова організація співробітників Акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати