24 вересня 2021, 13:40

Оскарження рішення комісії по відбору суддів КСУ за квотою Президента: ОАСК відкрив провадження

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справ за позовом до Офісу Президента України та конкурсної комісії для здійснення відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України щодо осіб, яких призначає Президент України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують заборону Київради на продаж спиртного в нічний час"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Позивачі - Олександр Тупицький та Олександр Касмінін, треті особи - Президент України Володимир Зеленський та Конституційний Суд України.

Серед вимог позову – визнати протиправним та скасувати рішення конкурсної комісії від 20.08.2021, оформлене протоколом №1, яким було вирішено затвердити оголошення про початок конкурсу для відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України щодо осіб, яких призначає Президент України.

Позивачі також оскаржують дії конкурсної комісії та Офісу Президента України щодо розміщення вказаного оголошення на вебсайті Офіційного інтернет-представництва Президента України та просять суд зобов’язати конкурсну комісію відкликати це оголошення.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати