17 лютого 2020, 18:15

Законопроект «Про медіа» потребує доопрацювання, - заступниця Голови ВРУ

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк виступає за продовження обговорення та доопрацювання законопроекту «Про медіа» №2693.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також:  "НСЖУ: законопроект про дезінформацію - це серйозна атака на свободу слова".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Про це Олена Кондратюк сказала під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп). На її переконання, необхідно напрацювати виважений варіант законопроекту спільно з професійною спільнотою, перш ніж виносити це питання на розгляд парламенту.

«Я б хотіла наголосити на неоднозначності медійного законопроекту, який викликає також деяке обурення і не знайшов одностайної підтримки всіх стейкхолдерів і медійників. Я би просила зробити крок назад, можливо, навіть два кроки назад - все ж таки створити робочу групу, спокійно далі обговорити, зняти цю напругу і винести виважений, нормальний законопроект у зал», - підкреслила Олена Кондратюк.

Віцеспікерка також висловила готовність увійти в таку робочу групу від керівництва парламенту та брати участь в її засіданнях.

Нагадаємо, протидія дезінформації: Мінкультури опублікувало положення законопроекту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати