23 січня 2020, 17:56

Закон про Фонд розвитку підприємництва набув чинності

Українське право

23 січня 2020 р. набув чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва" №436-ІХ, який Верховна Рада України ухвалила 14 січня 2020 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: ""Маски-шоу стоп-3" для IT-сфери: новий законопроект у ВРУ".

Так, зміни передбачають виділення 2 млрд грн для запуску програми кредитів під 5%, 7% та 9% для підтримки мікро- та малого бізнесу, зазначає Українське право.

При цьому програма дасть змогу малим та середнім підприємцям відкривати власну справу та створити тисячі робочих місць вже у 2020 р. Фонд розвитку підприємництва надаватиме підтримку у вигляді компенсації відсоткової ставки до рівня 5%, 7% та 9% річних за кредитами у гривні. Відсоток залежить від розміру й типу бізнесу.

Також підтримка підприємцям надаватиметься у вигляді часткових гарантій за кредитами, якщо у малого та середнього бізнесу бракує застави.

Нагадаємо, затверджено стратегію розвитку фінансового сектору України до 2025 р.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати