13 липня 2021, 16:22

За першу половину 2021 року зріс індекс інвестиційної привабливості України

Пресслужба Мінекономіки

З початку року індекс інвестиційної привабливості України зріс з 2,4 до 2,84. Такі результати дослідження були презентовані Європейською бізнес асоціацією.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рахункова палата: Майже 103 млн грн при створенні ЄСІТС витрачені нерезультативно"

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки. 

Також дослідження продемонстрували суттєве покращення настроїв топ-менеджерів компаній, які входять до асоціації, зокрема 32% опитаних відмічають поліпшення інвестиційного клімату за останні 6 місяців.

“Європейська бізнес асоціація проводить аналіз інвестиційних настроїв в Україні з 2008 року. Мінекономіки зацікавлено в такому дослідженні, оскільки питання покращення інвестиційної привабливості України  та розвиток інституційних механізмів захисту прав інвесторів є один з ключових пріоритетів Уряду та України”,- зазначив Перший заступник Міністра економіки України Володимир Гринюк.

Перший заступник Міністра наголосив на важливості запуску механізму державної підтримки та супроводження інвесторів відповідно до Закону України “Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні”. Його реалізація сприятиме активізації інвестиційної діяльності в цілому, а також зростанню конкурентоспроможності української економіки на міжнародному ринку. На сьогодні Мінекономіки розробило майже всю підзаконну нормативно-правову базу для його практичного запуску.

Крім того, міністерство продовжує роботу по реалізації Закону України “Про індустріальні парки”. Наразі Мінекономіки та профільний комітет парламенту готують комплексні зміни законодавства, що направлені на створення додаткових стимулів для резидентів та керуючих компаній індустріальних парків.

“Питання створення регіональної мережі індустріальних парків та надання їм державної підтримки суб’єктам є одиним із пріоритетних напрямів розвитку регіонів. Станом на сьогодні до Реєстру вже включено 50 індустріальних парків. Проте лише у 25 із них визначено керуючі компанії, а у 8 є учасники. Ми маємо створити мережу індустріальних парків, що існують не лише на папері. Це має бути по-справжньому дієвий інструмент залучення інвестицій, соціального та економічного розвитку”, - додав Володимир Гринюк. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати