22 січня 2021, 18:18

З понеділка учні столичних шкіл повертаються за парти

Прес-центр Київради

Усі школи Києва готові до відновлення навчального процесу. Усі заклади впровадили оновлений санітарний регламент та в повному обсязі забезпечені засобами для дезінфекції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві планують запустити послугу "Персональний асистент" для осіб з інвалідністю".

Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, зазначає прес-центр Київради.

"Як школи працюватимуть далі, ми будемо розуміти вже в перші дні відновлення навчання. Ми постійно слідкуємо за епідеміологічною ситуацією та розробили чіткий механізм дій у разі виявлення спалахів захворювання в навчальних закладах", – зазначив Валентин Мондриївський.

За його словами, у разі погіршення епідеміологічної ситуації, столичні заклади освіти перейдуть до змішаної системи навчання. Тобто на дистанційне навчання відправлятимуть не всіх школярів, а, за потреби, окремі класи, чи закриватимуть на карантин окремі школи.

"Хочу наголосити, що система оплати харчування в школах залишається без змін. Перші-четверті класи та пільговики й надалі харчуватимуться безкоштовно", – додав Валентин Мондриївський.

Він нагадав, що учні столичних шкіл мають право безоплатного проїзду в столичному громадському транспорті. Електронним учнівським квитком школярі можуть скористатися самостійно на турнікеті в метрополітені або валідувати його на в наземному транспорті. З паперовим документом необхідно звернутися до контролера в метро або пред’явити кондуктору чи водієві у наземному транспорті.

Нагадаємо, на зміну Kyiv Smart City прийшов Київ Цифровий.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати