13 травня 2020, 14:57

З 22 травня можливий перехід до другого етапу карантинних послаблень, - Шмигаль

Урядовий портал

З 22 травня можливий перехід до другого етапу карантинних послаблень. Проте послаблення карантину не означає повне його скасування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві планують відновити роботу наземного громадського транспорту після 22 травня".

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду, зазначає Урядовий портал.

Так, він нагадав, що з 11 травня в Україні вступили в дію карантинні пом’якшення, які затвердив Уряд: "Ми бачимо, що бізнес, який було призупинено, почав повертатися на роботу та поступово відновлювати ділову активність. Але я звертаю увагу всіх наших громадян, всього нашого бізнесу та місцевої влади, що послаблення карантину не означає, що коронавірусу більше немає, або він став менш небезпечним. Тому наші рішення мають бути продумані та відповідальні".

Денис Шмигаль зазначив, що якщо буде зберігатися помірна статистика захворюваності, то з 22 травня можливий перехід до другого етапу послаблень, однак не скасування карантину.

Очільник Уряду також зауважив, що відновлення роботи громадського транспорту також залежатиме від динаміки захворюваності. "Уряд, звичайно, чує та дослухається до прохань повноцінно запустити транспорт, зокрема, метрополітен. Але це не моя забаганка не запускати метро. Всі моделі та розрахунки показують, що передчасний запуск – це десятки тисяч хворих".

Прем’єр-міністр зазначив, щодо виплат 300% надбавок медикам, що це неприпустимо, коли Уряд виділяє гроші, а їх не можуть нормально розподілити.

"Це питання на особистому контролі у Президента, у мене. Сьогодні Національна служба здоров’я України уже перерахувала кошти і 16 лікарень вже отримали понад 86 млн грн, які підуть, у тому числі, й на виплати лікарям вже за квітень. Наголошую, це питання потрібно контролювати, допоки кожен медик не отримає доплату. Неповагу по відношенню до лікарів ми точно терпіти не збираємось. Якщо треба, то будемо ставити і кадрові питання на порядок денний", – наголосив Глава Уряду.

Нагадаємо, у МОЗ назвали дати послаблення карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати