18 березня 2021, 12:16

З 20 березня по 9 квітня у Києві вводиться жорсткий карантин

Прес-служба Київської міської ради

Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд затвердив Критерії оцінки допустимості держдопомоги на подолання наслідків COVID-19"

У зв'язку із погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірус у столиці з 20 березня по 9 квітня Київ запроваджує суворі карантинні обмеження. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Із нуля годин 20 березня – тобто в ніч із п'ятниці на суботу – Київ запроваджує суворі карантинні обмеження. Бо нам треба рятувати здоров'я і життя людей. Буде заборонена: робота закладів культури. Будуть зачинені кінотеатри, театри, музеї, концертні зали. Робота торговельно-розважальних центрів. Окрім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів з продажу засобів гігієни та побутової хімії. Також підпадає під заборону проведення релігійних богослужінь, якщо не забезпечена площа приміщення не менше 10 квадратних метрів на одну особу. Заборонене проведення масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших). А також - присутність глядачів на спортивних змаганнях. Останнє стосується також і сьогоднішнього великого футбольного матчу, що відбудеться в Києві», – повідомив Кличко. 

Заклади громадського харчування працюватимуть виключно на виніс.

Працюватимуть – за дотримання суворих норм та без роботи кафе – авто-заправочні станції. Перукарні, салони краси працюватимуть за попереднім записом. Як і фітнес та спортивні зали – але без групових занять.

Також поки працюватимуть дитячі садочки. Школи після канікул повернуться до навчання – але дистанційно.

Усі підприємства та організації бюджетної сфери переходять на дистанційну роботу.

Приватний бізнес також повинен максимально перейти на дистанційну форму роботи, окрім підприємств критичної інфраструктури.

Громадський транспорт столиці працюватиме з дотриманням суворих норм перевезення пасажирів та маскового режиму із заповненістю місць для сидіння на 50 відсотків.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати