21 липня 2021, 17:53

З 1 вересня особи, які потребують додаткового захисту отримають посвідчення з безконтактним е-носієм

Пресслужба ДМС

Сьогодні Урядом України прийнята постанова, якою затверджено Порядок оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення посвідчення особи, що потребує додаткового захисту, а також зразок та технічний опис бланка вказаного посвідчення з безконтактним електронним носієм.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Втрата паспорта за кордоном: куди звертатися та як поновити"

Про це повідомляє пресслужба ДМС.

Відповідно до прийнятого Урядом рішення, з 1 вересня 2021 року запроваджується оформлення і видача біометричного посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, засобами Єдиного державного демографічного реєстру.

Зазначимо, що до завершення роботи із забезпечення територіальних органів Державної міграційної служби України матеріально-технічними ресурсами, необхідними для оформлення та видачі біометричного посвідчення особи, що потребує додаткового захисту, такий документ може оформлятися  без безконтактного електронного носія. За такої умови не біометричне посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, оформлене та видане на підставі документів, поданих до 1 вересня 2021 року, буде чинним протягом строку, на який його було видано.

Постанова набуде чинності з 1 вересня 2021 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати