29 липня 2021, 9:01

З 01 вересня 2021 року розпочинається кампанія з добровільного декларування активів фізичних осіб

Головне управління ДПС у м. Києві

Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року триватиме кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Фінмоніторинг: які операції вважаються підозрілими?"

Громадяни України матимуть право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не були сплачені податки і збори до 01 січня 2021 року.

У добровільній декларації не потрібно буде вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів.

Декларант може вказати серед активів:

  • валютні цінності (крім коштів у готівковій формі),
  • цінні папери,
  • рухоме та нерухоме майно,
  • об'єкти незавершеного будівництва,
  • частки у майні юридичних осіб, які знаходяться в Україні чи за кордоном.

Із задекларованих активів громадянин повинен буде сплатити збір, зокрема, 5 % щодо валютних цінностей на рахунках у банках в Україні, а також інших активів, що знаходяться (зареєстровані) в Україні; 9 % щодо валютних цінностей на рахунках в іноземних фінансових установах, а також з інших активів, що знаходяться за кордоном; 2,5 % щодо номінальної вартості державних  облігацій   України, придбаних декларантом  у  період  з 01 вересня 2021 року до 31 серпня 2022 року.

Якщо громадянин сплатить усі необхідні збори, держава гарантуватиме йому звільнення від відповідальності за порушення податкового, валютного законодавства. Також, гарантується нерозголошення державними органами та їхніми посадовими особами відомостей, що містяться в одноразових добровільних деклараціях, без відповідного рішення суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати