01 червня 2020, 18:10

Юридична фірма єПраво анонсувала початок нового напрямку практики – юридичні аспекти урбаністики

єПраво

Київ – великий мегаполіс, зростання і модернізація якого часто не роблять його більш комфортним. Впровадження великих і точкових урбаністичних проектів, реконструкція вулиць і забудова, розвиток транспорту в місті належать не лише до питань бюджету, естетики і міського дизайну – майже завжди це прямо зачіпає права жителів міста, діяльність комунальних підприємств, бізнесу і обов’язки органів місцевої влади.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Юридична фірма єПраво вирішила відкрити новий напрямок практики під назвою Urban Law. Ініціатором проекту і керівником цього напрямку став Владислав Власюк, засновник і партнер юридичної фірми.

Практика Urban Law охопить такі напрямки:

  • Паркування (в тому числі громадський моніторинг порушень через ресурс Герой парковки);
  • Хто чим володіє на вулиці, що на чиєму балансі?
  • Будівельні роботи і забудови, ремонти/реконструкції квартир;
  • Скління балконів і обрізання дерев;
  • Відшкодування шкоди за дії комунальників;
  • Дорожній рух і перевезення;
  • Заснування і функціонування ОСББ/ЖЕО;
  • Спільне життя: парк, сквер, вигул собак;
  • Комфортне середовище, благоустрій і урбаністика.

Для привернення публічної уваги до цих питань єПраво домовилася про колаборацію з онлайн-виданням «Хмарочос». У рамках цієї співпраці «Хмарочос» надав можливості для ведення авторського блогу для Владислава Власюка. Перший текст у серії публікацій стосується аналізу рішення Окружного адміністративного суду про незаконність заборони руху транспорту по вул. Сагайдачного на Подолі.

«Що ж таке urban law, або «міське право»? Це міжгалузевий інститут, який об’єднує норми адміністративного, екологічного, фінансового, податкового, цивільного права. Міське право відповідає на основні питання життя містян та діяльності міської влади. Міське право визначає, чому місто є більш ефективним для одних жителів, ніж для інших. Міське законодавство охоплює закони, що регулюють роботу міської ради, адміністрації, бюджетування, облік та звітність. Міське право також стосується ключових сфер конституційного права країни, зокрема розподіл повноважень між місцевою владою та урядом, а також зміст важливих прав людини, таких як право власності, право на житло і право на безпечне і комфортне для життя та здоров’я навколишнє середовище. Urban law – це парасолька для містян і міста, це правові відповіді на проблеми щоденного життя у місті», - зазначив Владислав Власюк.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати