30 вересня 2020, 11:02

YouControl розпочинає співпрацю із НКЦПФР

YouControl та НКЦПФР домовилися про партнерство, аби укріпити економічний правопорядок в Україні.

Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

25 вересня 2020 року YouControl та Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підписали меморандум про співпрацю. Це орган, головною метою якого є створення умов для належного та ефективного функціонування ринку цінних паперів, забезпечення грошовим капіталом потреб економіки країни, створення умов для становлення потужних внутрішніх інвесторів та забезпечення захисту прав інвесторів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Також, відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 №361-ІХ, Національна комісія з 01 липня 2020 року є регулятором у системі накопичувального пенсійного забезпечення, регулювання та нагляду за функціонуванням фінансово-кредитних механізмів і управління майном при будівництві житла та операцій з нерухомістю.

Читайте також: «Хто «годує» держбюджет. Географія та види діяльності великих платників податків»

Сторони домовились про співпрацю задля обміну досвідом та насамперед підвищення прозорості бізнес-середовища в Україні та зниження рівня шахрайств. Також це стане важливим кроком щодо розширення спектру інформаційних технологій, які державні установи використовують у своїй роботі.   

«НКЦПФР ‒ критично важливий орган для економічної безпеки України. Співпраця з ним дозволить нам зробити свій внесок у те, щоб якомога більше вітчизняного бізнесу працювало чесно і без “спокуси” використати свої доходи протизаконно. Сподіваємось, у результаті співпраці зможемо допомогти ринку вийти на рівень світового розуміння норм комплаєнсу та фінмону”» ‒ запевнив засновник та СЕО YouControl Сергій Мільман. 

Експерти компанії поділяться своєю експертизою із співробітниками Нацкомісії під час навчань, круглих столів та робочих груп. Окрім цього, планується спільна підготовка  досліджень та аналітичних матеріалів. Зі свого боку НКЦПФР підготує рекомендації щодо вдосконалення системи YouControl за тими напрямками, де вона може бути корисною в боротьбі з економічними злочинами. 

«Ми раді початку співпраці з YouControl і сподіваємось, що спільними зусиллями сформуємо прозоре інформаційне середовище, що слугуватиме підвищенню відкритості українського ринку капіталу. Адже саме це є основою повноцінного та розвиненого ринку, що забезпечує належний захист інвестора», ‒ зазначив Голова НКЦПФР Тимур Хромаєв.

Нагадаємо, ВРУ планує відстрочити запуск е-системи для проведення концесії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати