20 січня 2021, 12:55

Яким спеціалістам роботодавці готові платити найбільше?

Прес-служба ДСЗ

У листопаді 2020 року середній розмір заробітної плати в Україні становив 12 тисяч гривень. Таку цифру оприлюднила Державна служба статистики України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Хто сьогодні шукає роботу?".

Про це повідомляє прес-служба ДСЗ.

За видами економічної діяльності беззаперечним лідером за розміром винагороди є авіаційний транспорт. У цій сфері середня заробітна плата сягає 22 тис. грн, далі – фінансова та страхова діяльність, інформація та телекомунікація – 20 тис. грн.

За видами промислової діяльності першість в оплаті праці тримає виробництво фармацевтичних продуктів – 21 тис., добувна промисловість - 17 тис. У топі також постачання електроенергії, газу та пари -16 тис.

Найбільш популярними серед роботодавців на початку 2021 року залишаються робітники з інструментом – швачки, електромонтери, електрогазозварники, слюсарі, муляри, маляри, пекарі.

Станом на сьогодні у базі даних Державної служби зайнятості є 42,6 тисяч вакансій, середній розмір заробітної плати у яких - 8 тисяч гривень.

Нагадаємо, завдяки отриманій допомозі роботодавцям вдалося зберегти понад 500 тисяч робочих місць.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати